Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 39
92 085 + 24 = 92 109

Taka pogoda, że nie dało się nie pojechać. Idealne +20 °C i +24 na szosie w najlepszym tempie od kiedy wsiadłem na rower z wagą 110 kg. Przy okazji, czy gość taki jak ja z taką wagą może celować w szosówkę? Czuję, że można wykręcić lepszy wynik, ale mój górski staruszek już się nie wyrabia na takie trasy, a chciałbym też coś więcej pokręcić.

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
Pobierz kamil-98 - 92 085 + 24 = 92 109

Taka pogoda, że nie dało się nie pojechać. Idealne +...
źródło: comment_16480641970AFEkChzE9XBM9gHA39hNA.jpg
  • 11
@kamil-98: jak chcesz coś więcej (w sensie dalej/dłużej) pokręcić to zerknij sobie na szosy endurance. Wygodniejsza geometria i przyjmą szerszego kapcia 32/33c a niektóre to i 35c. A pocisnąć na tym też się bez problemu da ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@fonfi: Chodzi o to, że właśnie coś dłużej, czasem może i nieco szybciej. Wczoraj na takim fajnym, płaskim odcinku drogi udało mi się pociągnąć 32 km/h, ale czułem już, że ogranicza mnie a: kapeć szeroki w moim góralu, b: pewnie i moja waga, c: ogólna kondycja roweru, który jest już po prostu zajechany, a w dodatku to wersja damska :D Od tamtego roku staram się coś jeździć i w tym już
Waga bez problemu na szosę. Zaczynałem z wagą ok 120, a widziałem filmiki z większymi zawodnikami. Bierz rower jaki Ci się spodoba wizualnie bo chętniej na niego wsiądziesz, a koła to wiadomo im szersze tym większy komfort.