Wpis z mikrobloga

@sohost: hej, mam taki sam problem co OP. Możecie podrzucić instrukcję co muszę zrobić po waszej stronie, żeby ja wytransferować? W nazwie złożę wniosek o authinfo, a co po waszej stronie muszę zrobić?
  • Odpowiedz
@sok_z_buraka: nazwa.pl podaje kod authinfo tylko na wniosek papierowy przesłany do ich siedziby… jeśli masz mało czasu to raczej nie zdążysz. Chyba tylko oni maja na rynku taka praktykę bo u innych można wygenerować ten kod w 5 sekund.@leoha: jak wyżej
  • Odpowiedz
Wniosek o wydanie AI można wysłać do nas albo w formie tradycyjnej, pocztą, albo w formie PDF z podpisem kwalifikowanym. PDF z podpisem kwalifikowanym wystarczy wysłać e-mailem.
  • Odpowiedz
Chyba tylko oni maja na rynku taka praktykę bo u innych można wygenerować ten kod w 5 sekund.@leoha: jak wyżej


@AlNeri: spoko, wniosek im wysłałem PDFem z kwalifikowanym podpisem, zaakceptowali, ale co z tego, skoro ten kod mogą mi wysłać tylko i wyłącznie... pocztą polska na adres (sic!) (tak to o was @nazwapl_tk). XXI wiek... ROTFL!!!
Nauczka na przyszłość, pozostałe domeny i VPSy też gdzieś przeniosę i zrezygnuje z ich
  • Odpowiedz
Wnioski rozpatrujemy na bieżąco, niezwłocznie wysyłając odpowiedź na adres abonenta domeny. Przesyłka jest rejestrowana, w celu zachowania maksymalnego bezpieczeństwa zarządzania domeną.
  • Odpowiedz