Wpis z mikrobloga

Przestancie wciągać Polskę w wojnę. NATO powinno się trzymać jak najdalej od Ukrainy, a z tym przesyłem uzbrojenia to też podejrzana sprawa. Najlepiej się odciąć i zachować neutralność. W koncu biznes to biznes, a nam się nie przelewa.

Zobaczycie, to już naprawdę ostatnia wojna Putina. Rosja chce tylko wyłapać nazistów i ochraniać ludnosć rosyjską. W 2014 Rosjanie musieli zając Krym, bo ich Ukraina chciała zaatakować bronią biologiczną. Jak mi nie wierzycie, to obejrzyjcie wystąpienie Putina, on nam obiecał, że zostawi Polskę w spokoju jeśli tylko będziemy grzeczni. No, coś tam mówił, że mamy wystąpić z NATO, ale to dla naszego dobra!

Matuszka Rosja nigdy by nikogo nie okłamała, ani tym bardziej nie skrzywdziła. Putin to pokojowy człowiek. Jeśli on mówi, że Ukrainę musi pokonać, a potem już na pewno nikogo nie zaatakuje, to ja bym mu wierzył.


#ukraina #rosja
  • 8
@memento_mori decyzyjne wykopki wciągają Polskę w wojnę. Wielka potęgą wykopków decyduje o losach państwa. Pisząc tekst na portalu ze śmiesznymi obrazkami decydujesz o przyszłości narodu.

Przeczytałem pierwsze zdanie i już wiem, że reszty nie warto. ( ͡º ͜ʖ͡º)