Wpis z mikrobloga

@mikau:
@revoolution:

Co zawinił zwykły obywatel rosji albo białorusi?

On chce tylko zarobić na chleb, przecież nikogo nie zabija?

Jeśli nie chcemy (jako państwo) dawać im tego zarobku to #!$%@?ć ich z kraju - ale z kulturą - nowych nie wpuszczać i tyle.

Ale takie protesty oddolne itp to słabo to wygląda.
  • Odpowiedz
@Zwytkly: To za trudne do pojęcia. Nie wymagaj od większości rozemocjonowanych obywateli tego pięknego kraju przewidywania dalej niż do pory obiadowej. O wyłączeniu jakichś swoich infantylnych przekonań i żądań nie wspominając.
Ciekaw jestem, czy niektórzy mają świadomość tego, że na przykład na blokowanych granicach stoją też ciężarówki polskich przedsiębiorstw, zatrudniających polskich kierowców, płacących podatki w Polsce? Naprawdę, nawet swoim chcemy #!$%@?ć?
Przecież niektórzy tutaj zesraliby się z radości jakby kaczka wjechał
  • Odpowiedz
Czujesz się osobiście odpowiedzialny za przekręty vatiego, tego od podkrążonych oczu czy, dajmy na to, zakusy zbyszka zero?
@bihu tak. Może i na nich nie głosowałem, ale pozwoliłem na to, żeby doszli do władzy
  • Odpowiedz
Nie wymagaj od większości rozemocjonowanych obywateli tego pięknego kraju przewidywania dalej niż do pory obiadowej.


@bihu: o sobie widzę piszesz. Nie wiem czy zauważyłeś ale mamy wojnę i niestety lekko nie jest, każdy może oberwać w ten czy inny sposób.
  • Odpowiedz