Wpis z mikrobloga

Kapsel - zaczynam mieć alergię na jego postać - czasami jest tak że jak ktoś jest głupi to ludziom go szkoda bo może ma dobre serce, ale ten tym mam wrażenie że ma poziom empatii równy. W poprzednich edycjach także były wybitnie mało inteligentne postacie jak Łukasz Karpiński (HP2) czy Łukasz Białach (HP1) - ale widać było że mają serducho i byli śmieszni. Kapsel jest tragiczny - współczuję jego partnerkom - niby "ken", a jednak piza do kwadratu.

Wika - szkoda mi jej bo widać że się jej podoba i znowu plusuje bo nie robi dram - z godnością przyjmuje ciosy. Liczę że Sevcio sparuje się z nią bo pozytywne osoby się przyciągają.

Olivia - bardzo sumpatyczna się wydaje i ma piękne oczy. Kuba też do niej pasuje.

Karolina - nie mam pytań - niemal damski odpowiednik 5-letniego Kapsla...
#hotelparadise
  • 8
@kipman1: Mnie jakoś ten Kapsel aż tak nie wkurza - na pewno minusuje niektórymi zachowaniami, nie jest zbyt bystry, ale i tak przypomina mi takiego wesołego szczeniaka, ktory porozrywa wszystkie poduszki i nie rozumie, dlaczego ktoś jest wkurzony. Widać, że gość wychowany przez same kobiety i wie, że kobiece humory najlepiej przeczekać i unikać konfrontacji. Wiktoria jest ok, chyba aktualnie najfajniejsza z dziewczyn, z drugiej strony ich związek póki co polegał
@Dromodron: on nie wymyślił "jakichś powodów", żeby dać głos na Klaudię i nie decydować. On podal powody, sytuację z klaudia, które na prawdę go zabolały. A ze były z dupy i ciężko wziąć to na serio to dowód, kolejny, ze to wciąż zapatrzony w siebie dziaciak. Jemu się wtedy zwyczajnie ulało.
@Igauana: Ja tego tak nie odebrałam - dał do zrozumienia w późniejszej rozmowie, że produkcja kazała im umotywować ten wybór, więc powiedział cokolwiek. On po prostu jak dla mnie jest dość płytki emocjonalnie i jemu tak naprawdę właściwie obojętne, kto odpadnie byleby impreza się kręciła i miał spoko parę.