Wpis z mikrobloga

Siema, zacząłem grać w NBA 2k22 na Series X. Czy macie może jakieś dobre poradniki jak dobrze CPU/User Sliders? Na Rookie nie ma spotkania żebym nie wygrywał po różnicy 50pkt, przejdę na Pro to nie potrafię meczu wygrać, a %FG mam jakieś niecałe 40%. W meczu zdobywam jakieś 70pkt i się więcej #!$%@? niż mam choć minimalnej radochy z tej gry. Poza tym możecie podpowiedzieć jak ustawić jakieś ciekawe taktyki akcji? Bo te co są docelowe praktycznie #!$%@? dają, a na różnych filmikach widzę ze ludzie ogarniaja ta konkretnie. Zawodnicy automatycznie przemieszczają się w różne sektory parkietu, wymienności pozycji, ktoś wyjdzie na wolne pole żeby rzucić za 3pkt a na parkiecie pokazują się wszedzie strzałki w kierunku biegu. Mam nadzieje, ze choć odrobine wytłumaczyłem o co mi chodzi. Dzięki za każda odpowiedz.
#nba #gry #xbox
  • 3
@davidbeckham: w coach sliders albo settings, nie pamietam, wybierz Spurs playbook, maja latwe do ogarniecia akcje na 3PT (nazwy zaczynaja sie na quick) i proste pick and rolle ktore najlepiej inicjowac PG. freelance sam nie ogarniam i nie uzywam (wole zwykle akcje po staremu :P) wiec nie pomoge jesli ci o to chodzi. playvision sobie wlacz, raczej lite, bo full daje chyba za duzo informacji - warto ewentualnie w free practice