Wpis z mikrobloga

@SkrajnieZdegustowany: no to prawda, lepiej nie doprowadzic kontuzji do gorszego stanu by vyla wymagana operacja ale ja cos w ogole nie wierze w to aby on mial cos ze stawem.. zwlaszcza po opini lekarza dla mnie to jest strasznie naciagana historyjka..
No i tez nie rozumiem co ma wspolnego z kontuzja negocjowanie warunkow czasowych.. to wyglada typowo jakby Ferrari nie byl przygotowany do walki kondycyjnie i musial wymigac sie kontuzja z
@corryand: Imo jak ktoś patrzy z boku to myśli ze stopą się tylko chodzi, bombel znawca mówi żeby zmniejszyć klatkę, ale jakby chodził na treningi a nie żarł w maku to by wiedział ze podczas wyprowadzania ciosów używasz biodra i zamykasz cały łańcuch mięśniowy wbijając 1 i 5 kość śródstopia ( czasami tez piętę) w ziemie żeby mocniej walnąc, do tego rotacja która również dla takiego stawu jest sama w sobie
@xfontress: ja też uważam, że walka powinna być za 2 miesiące, aczkolwiek ta gala jest głównie promowana na tej walce, nic dziwnego, że za wszelką cenę chcą ją dopiąć... przecież nitro nie sprzeda sam tyle ppv, być może jest ciekawy jako nowa postać, ale nie ma godnego przeciwnika, walka Popek vs Norman jest fajna, mogła by być main eventem.