Wpis z mikrobloga

@FajnyTypek: Ja rzuciłem Linki/Nitro/Sutonator/Takefun, żadna z bab nie podda, Nitro na psychę wleciał zbyt. Japczan to spaślak co ledwo oddychał po walce z bonusem a jednak Pasut #!$%@?, Takefun jest najbardziej ryzykowny ale nie toleruję Hejtera więc¯\_(ツ)_/¯ Myślałem o dorzuceniu Polak/Ferrari - wygrana na punkty ale boje się, że Ferrari #!$%@? jakieś DQ XD
@FajnyTypek: Tylko Japczan po walce z bonusem ulał się i nie trenował dopiero jak dostał walkę więc jeśli presja nie zje Pasuta to raczej ugra. Stawiam na Linkiewicz, bo patrząc na ostatnie walki tych 2 Pań to WOB miała problem z debiutantką xD
@FajnyTypek: Szczerze, to wszystkie walki poza Popek-Parke typowałbym dokładnie odwrotnie :D

Szeli-Arab

Arab ma lepsze warunki fizyczne i zdecydowanie lepszą wydolność. To zawodnik, który jak żaden inny ma świadomość własnych niedoskonałości, więc będzie ograniczał ryzyko do zera. IMO będzie trzymał walkę w dystansie i wymęczy Szeligę. Przewiduje powtórkę z szermierki z Kizo i wygraną Araba przez decyzję. Nawet jeśli Szeliga się wypompuje, to Arab nie będzie ryzykował.

Ponczek-Malczyński

Ponczek nie ma
@FajnyTypek: Generalnie spoko, ale:

Japczan jest do #!$%@?. Każdy kto oglądał jego walkę z Bonusem, widział, że miał z nim problemy i ledwo te walkę wygrał, a dla mnie to ją nawet #!$%@?ł. ( Nie, że coś do niego mam, ale taka jest po prostu prawda) Dodatkowo, chłop zbija wagę, widać, że już go to męczy. Będzie brakować siły i tlenu.

Arab - Szeliga, Jak dla mnie 50/50 chociaż bardziej, bym
źródło: comment_1647970445alokBkoCNTLVUkHbXKfbce.jpg