Wpis z mikrobloga

widać, że kobiety widziałeś


@SlimKirby: Widać, że nie widziałeś kobiety skoro taką młodą siksę wyglądającą jak dziewczynka z podstawówki nazywasz "kobietą".
  • Odpowiedz
Z tego co widzę to ty aktywnie uczestniczysz w dyskusjach pod zdjęciami kobiet.


@juniordev: No popatrz, spermiarz @SlimKirby który fapie do zdjęć lasek na wykopie oskarża osoby mające inne zdanie niż on o brak kontaktu z płcią przeciwną ?xD Typowa projekcja swoich problemów na inne osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Poważnie białorycerze ten jpeg wam nie da dupska. XD


@SlimKirby: Jakie białorycerzenie? Fakt jest taki - dziewczyna na zdjęciu wygląda jak małolata. Pomijając kwestię jej wieku dla mnie osobiście jest aseksualna ot tyle. No ale jak ktoś ma niską samoocenę i małe wymagania w stosunku do wyglądu płci przeciwnej to rozumiem, że może się podobać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dr2nk: ale proszę nie próbuj realizować na mnie swoich własnych urojeń. Ta dziewczyna t też nie mój typ, więc zrób mi ta przysługę i nie odpisuj mi kolejnym wysrywem. Dodałem cię na czarnolisto ale na tym gównianym portalu nic nie działa jak powinno. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dr2nk: Stary, ten typ to półmózg. Rzuca jakimiś hasłami wyciągniętymi z tagu dla przegrywów i podpina wszystko co mu nie pasuje pod "białorycerstwo". W co drugiej wiadomości "chwali się" że ma żonę, pewnie po to, żeby się uwiarygodnić jako normalny człowiek. Fakt jest taki, że z takim spermiarzem z ciągotami do małoletnich nie ma co dyskutować.
  • Odpowiedz