Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Jeśli myśleliście że ##!$%@? to patrzcie co mi kumpel podrzucił dzisiaj ze swojej osiedlowej grupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ponoć w komentarzach straszna orka

Ja w komentarzu wrzucam z google maps jak wygląda auto zaparkowane "na miejscu postojowym przed garażem" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#bekazpodludzi #krakow #mieszkanie bo w tej cenie na pewno nie garaż xD
p.....k - Jeśli myśleliście że ##!$%@? to patrzcie co mi kumpel podrzucił dzisiaj ze ...

źródło: comment_1647884222tC91kkrNDQAsoUwso0H1Lg.jpg

Pobierz
  • 14
@powaznyczlowiek: slowo klucz - cena ofertowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lokalizacja 5km od GK, stosunkowo dobra jak na krk komunikacja no i w pobliskich blokach miejsca parkingowe w zbiorowych garazach chodza po 40-45k. Wiec mysle ze za 60-70k spokojnie sprzeda. 120k zdecydowanie za duzo
@powaznyczlowiek: zgadzam sie z Toba, ale wiesz - moze typkowi nie zalezy, bedzie sobie schodzil o 10k co miesiac przez kolejny rok az znajdzie zainteresowanego. Ja sprzedawalem miejsce postojowe w poblizu Marcholta za 38k 1,5 roku temu. Teraz pewnie poszlo by za >40k. Niestety jest tam spory problem z przestrzenia co wplywa na tak wysokie ceny. Strach pomyslec co bedzie jak dopier*ola tam tramwaj i bedzie jeszcze mniej miejsca
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sudety: no zobaczymy. Ja też jakiś czas temu słyszałem plotkę, że właściciel tej łąki już kilkukrotnie dostał odmowę pozwolenia na budowę bloku ale, że ma możliwość wybudowania tam wielopoziomowego, ażurowego garażu naziemnego (coś jak koło Obi). Jeśli takie ceny są w okolicy to może się tam coś wydarzyć niebawem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@powaznyczlowiek:
Był moment że mieszkałem na Ruczaju.
I wydawało mi się że jest ciasno.
Ale jak kiedyś podjechałem w okolice JPII.
No comment.

Mirek ja pytanie mam. Bo widzę że oblatany w temacie jesteś.
Czy możliwe jest że pewne osoby mogły dużo zarobić tylko dlatego że złożyły podpis nie tam gdzie powinny?