Wpis z mikrobloga

Życie to rzut monetą na który nie mamy wpływu.

Czasami sobie myślę, że jakby wziąć dowolną sytuację czy okoliczności mojego życia, obrócić je o 180 stopni to szansa na bycie #przegryw baaardzo by zmalała.

Na przykład mógłbym mieć od początku dynamiczniejszy charakter, przez co pewnie miałbym więcej znajomych, chodziłbym po klubach, domówkach i pewnie bym coś wyrwał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ALBO mógłbym dorastać w innym miejscu np. w większej aglomeracji gdzie statystycznie miałbym większą szanse na znalezienie dziewczyny na #tinder czy #badoo albo pójścia na prostytutki, zawsze to szansa na #seks ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ALBO rynek prostytucji mógłby by być lepszy tak bym miał teraz w swojej okolicy do kogo pójść, a nie że cała północ jest #!$%@? pod tym względem i #divyzwykopem też nie dla mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ALBO mógłbym być ładniejszy tak żeby więcej dziewczyn z pindera się mną zainteresowało w moich teranach

ALBO mógłbym w realu poznawać jakieś samotne dziewczyny, a nie trafiać na wiecznie zajęte laski. Dwa lata spędzone w firmie z samymi babami - wszystkie zajęte, śmiech na sali pełnej łez. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ALBO urodzić się jako kobieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wystarczy by chociaż JEDNA z tych sytuacji była jakoś odwrócona i już szanse na wpadnięcie w przegryw były by dużo mniejsze.

Wyobraźcie sobie, że te wszystkie sytuacje życiowe są monetą. Te dobre sytuacje to jest orzeł a te złe, reszką.
Całe moje życie to są reszki xD

Jak myslicie, dlaczego tyle normików, którzy mają tendencje na bycie przegrywem (np. z powodu wyglądu itd.) nimi ostatecznie nie są i prowadzą normalne zycie i sobie ruchają albo są też w #zwiazki ?

BO WIĘKSZOŚĆ LUDZI NA ŚWIECIE CHOCIAŻ RAZ DOSTAJE ORŁA W SWOIM ŻYCIU. Jak masz chociaż JEDNEGO orła, to prawdopodobieństwo zostania przegrywem spada drastycznie. Natomiast jesli nie masz ani jednego orła, prawdopodobieństwo zostanie przegrywem graniczy z pewnością ()

Samych "reszkowych" sytuacji mam duuuuuuuuuuuuuużo więcej. I to jest po prostu żart losu chyba... #rozowepaski za samą płeć już ma orła.
Dlatego życie to nic innego jak rzut monetą.

A ile wy macie orłów w swoim życiu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 15
  • Odpowiedz
@bitcoholic: grube albo stare tylko są

Na wiele rzeczy nie masz wpływu, ale zwalanie wszystko na rng to też śmiech


Ludzie nie doceniają tego jak RNG może zdeterminować resztę życia człowieka, błędnie zakładając że to tylko jeden element składowy. Praktycznie wszystko kształtuje nas z zewnątrz
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:

Buddysta powie: taka twoja karma - skutek uczynków z poprzednich wcieleń. Czyń dobrze a kolejne wcielenia będą lepsze.

Chrześcijanin powie: jesteś w najlepszym dla siebie miejscu, Pan Bóg ma dla ciebie konkretny indywidualny plan. Jeśli go nie jeszcze nie odkryłeś albo nie rozumiesz to módl się więcej.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: To przeprowadź się do dużego miasta. Rynek matrymonialny jest teraz niemal globalny. Jak nie masz odpowiedniej mordy to nigdzie nikogo nie poznasz. Na brzydką mordę nie ma ani dynaminy ani odpowiedniej lokalizacji.

Jak myslicie, dlaczego tyle normików, którzy mają tendencje na bycie przegrywem (np. z powodu wyglądu itd.) nimi ostatecznie nie są i prowadzą normalne zycie i sobie ruchają albo są też w #zwiazki ?


Gdzie masz takich normików? Większość
  • Odpowiedz
A ja nie siedzę i nie widzę.


@Waffenfarbe: To jesteś pewnie w mniejszości, bo większość ludzi przyzna mi racje że osoby mało atrakcyjne z kobietami to nie rzadkość.

Jak te brzydale mają laski to jak ty musisz wyglądać?


@Waffenfarbe: Zwyczajnie, normalnie ale.. wpadają mi reszki? Chyba dość dokładnie to opisałem
  • Odpowiedz
@Sharlene: jak faceci mogą go tak lubić jak go nie mają, skąd mają wiedzieć jak wygląda przyjemny seks. Całą seksualność jest skierowana na edukacji kobiet xD widziałeś Ty kiedyś edukację seksualną skierowana do mężczyzn? To kobiety w tym temacie przedstawia się jako te "chcące się edukowac", "odważne" i ogólnie najwspanialsze. Kobiety mają seksu więcej od facetów przecież
  • Odpowiedz