Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kodzirasek: tak ostatnio myślałem o nim i kurde nie wiem jaki ma inny wybór. Bo może nie wysyłać wojsk ale tak już zachód będzie uznawać Białoruś za agresora bo udostępniła swoje terytorium Rosji. A jak Putin wygra na Ukrainie to będzie miał #!$%@? jak nie pomoże. Chyba do tej pory robił fikołki ale Rosja mu przypomniała na czyjej smyczy się znajduje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kodzirasek: tak ostatnio myślałem o nim i kurde nie wiem jaki ma inny wybór. Bo może nie wysyłać wojsk ale tak już zachód będzie uznawać Białoruś za agresora bo udostępniła swoje terytorium Rosji. A jak Putin wygra na Ukrainie to będzie miał #!$%@? jak nie pomoże. Chyba do tej pory robił fikołki ale Rosja mu przypomniała na czyjej smyczy się znajduje.

@rezydenttomek:

Ta, ale z drugiej strony ma naród mocno
@PolskiCzarnuch: też fakt, ale pewnie Putin mógł dać mu ultimatum: wchodzisz albo zostawiam cię na pastwę swojego narodu albo od razu cię odwale. No gościu pewnie jest pod ścianą. Ba coś czuję, że on do tej pory robił fikołki by nie wysyłać swojej armii na nie swoją wojnę bo nic na tym Białoruś nie zyska plus ryzyko dezercji oraz puczu w kraju oraz nowych strajkach jest ogromna.
Bo może nie wysyłać wojsk ale tak już zachód będzie uznawać Białoruś za agresora bo udostępniła swoje terytorium Rosji


@rezydenttomek: pisałem o tym wcześniej już na wykopie - Bialoruś dostała zbyt surowe sankcje. Ok. są wespółodpwowedzialni udostępniając teren Rosjanom ale z drugiej strony dając im takie same sankcje jak Rosji sprawiamy, ze nie będziemy mieć już więcej kart przetargowych. Białoruś nie będzie miała nic do stracenia gdy będzie wysyłać swoje wojska