Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#eldenring

Mireczki.

Chwytam broń na którą nie mam wymaganego parametru np siły. Pojawia się info :obecne cechy nie pozwalają używać tego przedmiotu. Jednak mogę tą broń wziąć i walczyć. Pewnie odbywa się to z jakimś ujemnym modyfikatorem, jakim?
  • 5
@Minetqa: jak klikniesz na wyposażenie i spojrzysz na staty danej broni to tam powinien być ujemny wynik widoczny, zasadniczo jeśli brakuje tylko siły to możesz złapać dwuręcznie broń i jeśli róznica jest niska to dwuręczny chwyt pozwoli Ci jej normalnie używać... oczywiscie brak spełnianych wymogów w przypadku innych statów będzie skutkować tym, że specjalnych ataków nie da się wykonać, a w praktyce też zamach bronią może być zbyt wolny
mogę tą broń wziąć i walczyć. Pewnie odbywa się to z jakimś ujemnym modyfikatorem, jakim?


@Minetqa: jak ja masz zalozona to wejdz w ekwipunek i tam gdzie sa tabelki skalowania i obrazen od broni zamiast np 100 + 50 od skalowania bedzie np 100 MINUS ilestam zamiast tego

a trzymajac bron oburacz masz jakby 150% sily wiec olewajac tarcze mozna sobie dodac troche sily, przydatne dla ludzi planujacych grac cala gre
@Minetqa: to działa tylko z siłą i chyba dodaje 50% obecnej wartości przy chwycie oburącz, czyli jesłi masz 20 a broń wymaga 30 to przy chwycie w obu dłoniach spełniasz wymagania i normalnie użytkujesz axa. Odwrotnie ma się to do power stance, wtedy musisz mieć 50% więcej siły niż jest wymagane dla danej broni. Power stance jest wtedy jak masz dwie takie same bronie w obu rękach (albo ten sam rodzaj