Wpis z mikrobloga

@m1ck LCS- tarczociągi każdy strzela na takim dystansie jaki mu pasuje w Shooterze przynajmniej kiedyś tego nie było. W Shooterze wydaje mi się, że jest taka trochę inna atmosfera i nie każdemu może się spodobać. A o Gospodarczej tylko słyszałem co nie co i ponoć patrzą nieprzychylnym okiem jak za szybko strzelasz. Pod Lublinem masz dwie otwarte- Osówka i Gardzienice
@m1ck: podepnę się pod temat, bo chciałem kiedyś z synem pójść na strzelnicę (ogarnąłem sobie wtedy w Chełmie za jaieś nieduże pieniądze strzelnie - łącznie z 70 zł za dwie osoby).
Zadzwoniłem do jednej z popularnych strzelnic w Lublinie z rok temu i zapytałem o koszt "pierwszego strzelania" jakbym chciał przyjść z synem (nie mam pozwolenia na broń, własnej broni, ani tym bardziej przeszkolenia jako instruktor strzelania) - gość mi powiedział,
@rybka11111 cooo?
Przeciez im szybciej strzelasz tym wiecej hajsu zostawiasz. Ja regularnie chodzę na gospodarczą i jest spoko.
@m1ck Na gospodarczej masz tylko krótką cena 9mm podskoczyla do 2.5 zł. Jest tam jeden instuktor więc też musi sobie jakos radzic przy wiekszej grupie.
W shooterze jest zwyczajnie drogo. Ale za to maja bardO duzy arsenał no i jest duzo nowsza i fajnie zrobiona.
W lcs nie bylem i w swidniku tez ale