Wpis z mikrobloga

@nutka-instrumentalnews ma to swoje plusy. Do PL trafiają różni ludzie, również tacy którzy nie mają dokumentów. Dzięki odciskom można uniknąć sytuacji, że ktoś (zawsze się może znaleźć taki kombinator) zarejestruje się kilka razy i dzięki temu będzie pobierał świadczenia na kilka osób.
Było wiele takich przypadków w Niemczech jak Merkel otworzyła granicę dla "Syryjczyków".
@nutka-instrumentalnews: Zakładam ze jest to jakiś sposób na ograniczenie możliwości nadużyć. Przecież w tym całym chaosie jest pełno luk, które bankowo już są wykorzystywane. W 100% nie unikniesz zagrożenia, ale jeśli takie decyzje mają być podejmowane szybko, muszą iść w parze z czymś co minimalizuje ryzyko oszustw.

Myśle tez, ze jeśli komuś zależy na tym, by ten pesel dostać (#!$%@?ąc od zasadności i oceny samego systemu), to rejestracja tożsamości w kraju
@nutka-instrumentalnews: W życiu bym tak noe rozszyfrowała tego rebusa ;D

Zatem co stoi na przeszkodzie żeby tez coś zarobić, dawaj stwórzmy szajkę i będziemy produkować podrabiane pesele, które sprzedamy za 35 zl/szt ale z dożywotnią gwarancją bycia jego właścicielem. Ja zadbam o kampanie informacyjno-reklamową. Po tej akcji już nie tylko nikt nie będzie chciał tych 40 zl, ale będą stać w kolejce by zapłacić nam i uzyskać dostęp do naszego klubu.
@Ytarka: tylko skąd wezmą odciski palców..


@nutka-instrumentalnews: Zakładałam ze z palców ale jeśli to nie zadziała możemy pobierać ze stóp. A jak ktoś będzie miał tez zdarte syry, dopłaca 50 zł za duplikat odcisku i narysuje mu nowy, ładniejszy.
@nutka-instrumentalnews: Nie doceniasz mnie. Jacyś totalni Amatorzy #!$%@? temat z ramionami, bo nie skonsultowali planu ze mną. Pewnie szkoda im było na wpisowe. Ale Ty masz tę przewagę, ze możesz się oprzeć na moim doświadczeniu. Tak jak nowi obywatele na moich kamieniach :3