Wpis z mikrobloga

  • 31
@NEGAN_ to wszystko prawda, tylko ze nie oni tylko sąsiad i nie w Dubaju tylko na Podkarpaciu, i nie w wieżowcu tylko w stodole i nie modelki tylko twoją mame
  • Odpowiedz
@NEGAN_ skowyt kacap trola zawsze poprawia mi humor. Jak to jest stac po stronie barykady gdzie twoj wodz jest pedalem ale to byc nim noe pozwala? Jak to jest miec placone w walucie ktora ma wartosc obsranego liscia?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ntdc: Я завантажую протокол: впєрдоль

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
jest dosłownie kilkanaście, max. kilkadziesiąt osób na świecie, które mogłyby walczyć 1v1 z jednym z braci, oczywiście bez broni. nie ma prawdopodobnie ani jednej osoby, która mogłaby walczyć i wygrać z nimi oboma jednocześnie
  • Odpowiedz
Jak słyszę Kliczko to mi się zawsze przypomina związek Władimira z Hayden Panettiere. Poznali się w 2009 roku. On: 33 lata, 1,98m i 109kg; ona: 20 lat, 1,53m i niecałe 50kg (dane z netu, więc nie ręczę za precyzje;)).
Rozstawali się i łączyli, i w 2014 urodziła mu córkę. Już nie są razem, ale co ciekawe wg polskiej wiki córka została pod opieką ojca. Nie studiowałem biografii Hayden, ale z tego co
dasfddklfdslkfkx - Jak słyszę Kliczko to mi się zawsze przypomina związek Władimira z...

źródło: comment_1647854266dYQ87jSUALsD5hCDXTgGMA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz