Wpis z mikrobloga

Który laptop będzie lepszy do gier i do pracy?

  • Asus Zephyrus G14 47.8% (11)
  • Gigabyte AORUS P15 52.2% (12)

Oddanych głosów: 23

  • 12
@KornixPL: do pracy to zalezy, jak duzo videorozmow to brak wbudowanej kamery by mnie raczej wkurzał, asus troche bardziej mobilny no ale czasem 14 cali to mało, znowu do pracy z grafiką fajną opcją może być ekran OLED, do tego lepszy RTX3070 jak w tym Gigabyte AERO
1100zł dopłaty za kolor w Asusie xD jak nie tak dawno przy zakupie auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bordoprzekletywzielonkezaklety: też bardzej mi zależy na jakości niż czystej wydajności, co mi z 3070 jak chłodzenie leży czy ogólna plastikoza np w takim Acerze.

@emerjot: Wiadomo, że ten kolor za 1100 to żart. Brak kamerki czasami może być irytujący, to fakt. Aero na razie nie jest dostępny a nie powiem że też na czasie mi zależy.
@Gajwer2: W sumie ten też wydaje się całkiem dobry. Jak z jakością tych legionów? Miałem kiedyś Y520 i był strasznie tandetny, wiem też że Y530 miały jakieś problemy, potem przesiadłem się na maca i przestałem śledzić
@KornixPL: Do każdego modelu zawsze można znaleźć nie zadowolonego użytkownika, sam mam poprzednika legiona i też było wielu którzy mówili ze guano u mnie już chyba 7 lat i działa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)