Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich Januszy, wykop zachęcił mnie do inwestycji w bitcoiny, ale coś poszło nie tak więc musiałem się zarejestrować i poprosić Was o pomoc, otóż: zakupiłem 0.125 btc, po czym postanowiłem je sobie przesłać do portfela. Ściągnąłem pierwszy lepszy porfel o nazwie bitcoin, skopiowałem adres i myk! Ja patrze, a ten #!$%@? sie dopiero synchronizuje, no ale co, transfer poszedł sobie myśle zsynchronizuje sie to będzie ok. I tak czekam kilka godzin w końcu myśle ściągne drugi taki co sie zsynchronizuje szybciej no i po prostu otworze w nim ten portfel. Tak też zrobiłem, zbackupowałem wallet na jednym, otworzyłem na drugim i wiecie co? No właśnie #!$%@?, pieniędzy nie ma. Przegrałem życie czy da sie to jakoś odkręcić? #bitcoin #bitcoinowyjanusz #pytaniedoeksperta #przegralemzycie
  • 12
  • Odpowiedz
sie to będzie ok. I tak czekam kilka godzin w końcu myśle ściągne drugi taki co sie zsynchronizuje szybciej no i po prostu otworze w nim ten portfel. Tak też zrobiłem, z


@azurro: a się zsynchronizował w końcu czy nie? dopóki się nie zsynchronizuje nic nie otrzymasz.
  • Odpowiedz
@Engell: No sie nie zsynchronizował, zbackupowałem nie zsynchronizowany wallet i otworzyłem na zsynchronizowanym innym kliencie i nic tam nie bylo. Czyli, że jak sie zsynchronizuje ten pierwszy to dojdzie i nie przegrałem życia i mnie baba nie zabije? hurraaa
  • Odpowiedz
Powinni ukryć bitcoin qt gdzieś w #!$%@? gleboko bo to jest jakis #!$%@? pomysl zeby go ludziom na początek proponować
  • Odpowiedz