Wpis z mikrobloga

Wykopki, zastanawiam się nad zakupem karty z racji tego że mój RX 5700XT wyzionął ducha rok temu i używam zamiast tego laptopa, a potrzebuje się przesiąść na PC.

No i tak: RX 6600XT czy RTX 3060? Moze TI? Moze jeszcze cos innego?

Bedzie wspolpracowac z Ryzenem 5 3600

Budzet tak okolo 3k, chyba ze jest cos co bije na glowe wydajnosciowo inne karty a kosztuje 4k to tez zwroce uwage.

Jestem mocno w tyle z podzespolami bo skladalem sobie pcta 2 lata temu i nie sledze rynku.

#kartygraficzne #komputery #pcmasterrace #it
  • 18
Monitor też będę kupował, ale jeszcze nie wybrałem


@brh4life: Zalezy ile masz kasy ale taki złoty środek to 27" 1440p@165 hz

Sam mam dell s2721dgfa. Jednak jednym z najlepszych jest msi mag274qrf-qd. Tylko ważna aby z tą końcówka qd bo jest tez model bez qd. qd to od quantum dot, dobrze to wyglada i ma lepszy kontrast od nano-ips. No ale kwestia ceny ofc. Ja z della jestem bardzo zadowolony i
Dzięki za polecenie ale szczerze mówiąc chyba wole 24", testowałem 27" w grach i oczy mi się gubią :D


@brh4life: Hmm w 24" to masz raczej tylko FHD. Jakieś 25" widziałem w 1440 ale to nie częste.
Nie no możesz iśc w 24" FHD ale to trochę marnotrawco GPU imho będzie, choć z drugiej strony starczy ci to gpu na dłużej.

Choć przy monitorze FHD zawsze bedziesz mogł ew uzyc DSR/
@10129: z tego co widze wiekszosc opinii to anulowane zamowienia, zapewne GPU. Morele czy inny xkom tez ma w ciul negatywow :) takze opinie na ceneo czy tez gdzies w necie nie odzwierciedlaja bo sam sie zastanow ile razy wystawiles pozytyw firmie a ile razy negatyw. Zawsze czesciej wystawisz negatywny niz pozytywny. :D
@Czapelek: xkom i morele to też firmy z czarnej listy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze czesciej wystawisz negatywny niz pozytywny

nie wystawiam negatywów aby sprzedawcy nie było przykro ( ͡° ʖ̯ ͡°)