Wpis z mikrobloga

Elo, będę miał w gościach na kawie "wegankę" (z tego co wiem, to nie z wyboru, tylko alergicznie - mleko, orzechy, cytrusy odpadają). Co mogę ogarnąć na szybko ze słodyczy? Czytałem, że podobno oreo spełnia te kryteria, co mnie mocno zdziwiło. Może coś jeszcze z popularnych, łatwo dostępnych rzeczy coś doradzicie?

#weganizm #pytanie
  • 5
@ryhu: Słone paluszki (sprawdź skład, czy nie ma jajek), czipsy Wiejskie Ziemniaczki solone (koniecznie solone, nie żaden inny smak i koniecznie ta marka), żelki GoVege (inne żelki kategorycznie odpadają). Orzeszki solone, rodzynki albo jakieś pigwy, daktyle, etc suszone. Gorzka czekolada Terravita 70% kakao (najlepszy jest smak z pomarańczą).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ryhu: ritter marcepanowy, mieszanka krakowska, mon cheri, śliwka w czekoladzie luximo, czekolada peanut butter z wawela, są wegańskie, ale nie wiem jak z resztą składników alergicznych. A oreo rzeczywiście jest wege ;)
ritter marcepanowy, mieszanka krakowska, mon cheri, śliwka w czekoladzie luximo, czekolada peanut butter z wawela, są wegańskie


@Miriamele: jeśli faktycznie w tym nie ma mleka, to naprawdę ciężko uwierzyć( ͡° ͜ʖ ͡°)