Wpis z mikrobloga

Do pełni informacji zabrakło wyjaśnienia, że Pfizer ogłosił że zostaje ze względów humanitarnych a cały zysk przeznacza na wsparcie Ukrainy.


@ciezki_przypadek: Przecież sankcje mają cofnąć Rosję w rozwoju, o kilkadziesiąt lat, to czywiste że wiele Rosjan z tego powodu zwyczajnie umrze.
Ty teraz takim turbo fikołkiem chcesz bronić akurat jednej firmy? xDDD Przecież to absurd. xDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milymirek: A konkretnie to o co Ci chodzi? Gdzie tu widzisz fikołek? Jeżeli info o pfizerze jest prawdziwe to w takiej sytuacji Rosjanie finansowaliby ukraińską stronę kupując leki od Pfizera. Outstanding move. I milion xDDD tego nie zmieni.
A konkretnie to o co Ci chodzi? Gdzie tu widzisz fikołek? Jeżeli info o pfizerze jest prawdziwe to w takiej sytuacji Rosjanie finansowaliby ukraińską stronę kupując leki od Pfizera. Outstanding move. I milion xDDD tego nie zmieni.


@ciezki_przypadek: To czemu dochód z hamburgerów z Rosji nie może iść na pomoc Ukrainie, tylko się zwijają? Tak samo każdy inny?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milymirek: Ale widzisz różnicę między hamburgerami a lekami? Pomijając ten fakt - masz rację, mógłby. I myślę, że gdyby to dobrze rozegrać to mogłoby przynieść nawet ciekawe efekty. Sęk w tym, że takich burgerów to wtedy władza mogłaby zakazać. Bez tego ludzie sobie poradzą. Leków natomiast zakazać władzy nie wypada.
Ale widzisz różnicę między hamburgerami a lekami?


@ciezki_przypadek: A to pieniędzy z hamburgerów nie można wysłać dla Ukrainy? :D

Pomijając ten fakt - masz rację, mógłby. I myślę, że gdyby to dobrze rozegrać to mogłoby przynieść nawet ciekawe efekty.


@ciezki_przypadek: A widzisz. Czyli słusznie zwróciłem uwagę. :D Kwestia niespodziewanej zmiany oczekiwań społecznych, dla tego pojedynczego przypadku.

Sęk w tym, że takich burgerów to wtedy władza mogłaby zakazać. Bez tego ludzie