Wpis z mikrobloga

@AntonioBanTeraz: słyszałam o zapisach w kontraktach, że w razie spadku umowa zostaje rozwiązana. Ciekawe czy jak jesteś takim kochanem, to możesz zawrzeć zapis że w przypadku braku medalu można renegocjować? Bo jak reska skończy poza 3 to kolejny rok w lm w plecy
@AntonioBanTeraz: zawsze mnie zastanawia co takich graczy pokroju Zatorskiego czy Kochanowskiego skłania do transferu do Resovii. Rozumiem jakiegoś obcokrajowca, który nie zna realiów plusligi, widzi dobrze płatny i naszpikowany gwiazdami klub, ale Zatorski czy Kochanowski przecież od lat widzieli co roku co ten żenujący klub prezentuje i że każdy kto tam przechodzi momentalnie zalicza zjazd formy i atmosfera po 5 kolejkach jest już grobowa. Czasem jak widzę grę Resovii to mam
Kosmiczny mecz z Jordanem( ͡° ͜ʖ ͡°) taki Kochanowski stracil mocno, patrzac z perspektywy jak wyglada Huber np( ͡° ͜ʖ ͡°) w tym Rzeszowie jakies inne powietrze maja, zostalo im tylko sciagnac Leon-ngapeth-Nimir-de cecco, moze wtedy lepiej pojdzie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SiemaNagor: wiadomo że kasa, ale taki zawodnik jest chyba świadomy tego, że po sezonie w takim klubie jego wartość będzie 2 razy niższa niż dotychczas, więc w kontekście długofalowym to chyba słaby deal