Wpis z mikrobloga

  • 0
W ogóle jak to się stało, że szrot w budżecie i zarządzie zamieniliśmy na szrot na boisku?

Za miśka to chociaż nie było widma spadku xD

#wislakrakow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JustKebab: no tak tak wiadomo, bić czołem przed JB16 bo by była 4 liga a tak to tylko 1 będzie, więc nie wiadomo jakie gówno byśmy grali, i jakby nawet Kubuś wszystkich w klubie swoją rodziną zastąpił to morda w kubeł - "BO MOGŁO NAS NIE BYĆ!" A to, że tak naprawdę to hajs kibiców nas utrzymał w esie to już w ogóle szczegół ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@cebulandia: A gdzie ja tak napisałem? Swoje urojenia zatrzymaj dla siebie.

Po prostu #!$%@? mnie #!$%@? jak kiedyś to było dobrze, bo pewne osoby mają problem z połączniem kilku kropek i dostrzeżeniem związku przyczynowo-skutkowego.

Tylko ktoś wyjątkowo #!$%@? chciałby wrócić do tamtych czasów.

Co nie znaczy, że teraz jest dobrze i zarząd jest TOP, bo nie jest i wyjątkowo daleko mi do pochwał dla nich - nawet w przypadku utrzymania.
  • Odpowiedz
@JustKebab: > jak kiedyś to było dobrze, bo pewne osoby mają problem z połączniem kilku kropek i dostrzeżeniem związku przyczynowo-skutkowego.

Tylko ktoś wyjątkowo #!$%@? chciałby wrócić do tamtych czasów.


@JustKebab: No właśnie, a ja gdzieś tak napisałem? Swoje urojenia zachowaj dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio, bez napinki, po prostu, wpisy typu "a mogło nas nie być", idealnie wpisują się w
  • Odpowiedz
@cebulandia: To nie był atak w twoją stronę tylko w kierunku tych kretynów co siedzą na twitterze albo przyjdą tutaj raz na rok i dzielą się tymi swoimi gównowpisami. Jeśli cię uraziłem to też przepraszam.

Z mojej strony mogę zagwarantować, że wtedy kiedy zasłużą to będę pierwszy ich krytykował - czy to bardziej merytorycznie, czy też emocjonalnie. Tak jak to robiłem już w przeszłości m.in. przy zwolnieniu Obidzińskiego.

Pierwsza liga
  • Odpowiedz
@JustKebab: no i git! Problem z trójką i ogólnie z Wisłą, polega na braku jasnej komunikacji, i mimo że trio zaraz po objęciu władzy obiecywało że to się poprawi, tako naprawdę jest ciągle jest gorzej i gorzej.

Ja generalnie jestem 'team Obi' i myślę że też prezes fajnie przedstawił to w niedawnym wywiadzie, że przy Brzęczku Wisła może odżyć, bo dzieli on te same (zarówno pozytywne jak i negatywne) wartości
  • Odpowiedz