Wpis z mikrobloga

Mam coraz większe przekonanie, że skazany Piździcki nie doznał objawienia na 3 roku studiów prawniczych, tylko go wywalili wcześniej, plus uciekł przed małżeństwem, które mu mamusia szykowała. Kiedyś wspominał, że miał się żenić, tylko pieniędzy nie mieli, więc musieli o rok przełożyć. A co do wywalenia ze studiów to mam takie podejrzenie, bo student nawet 3 roku nie #!$%@?łby takich bzdur po ogłoszeniu wyroku. No chyba, że wie dokładnie, co sędzina napisała, tylko odwala szopkę na potrzeby swoich odmóżdżonych dewotek.
#wroniecka9
  • 3
@defensor-fidei: myślę, że to jest urabianie czcigodnych, Misiek czasem ma zaćmę i mówi z elementarnym pojęciem o prawie, a czasem właśnie udaje kogoś kto nie ma o tym zielonego pojęcia zadając typowe dla siebie pytania retoryczne. Z tego co piszesz widocznie kapłaństwo miało go wyrwać z biedy zgodnie z przysłowiem: "Jak ksiądz w rodzie tego bieda nie ubodzie"
@zbigniewtomasz: Wkodeksie są wymienione powody dla których sąd może zwolnić z kosztów postępowania, a to, że ktoś jest "osobą w średnim wieku i może zapracować na koszty porcesu" to standardowa formułka. Chodzi o to, że jakby ktoś był obłożnie chory, albo w wieku uniemożliwiającym podjęcie pracy, to wtedy sąd może zwolnić z kosztów. Ale to Piździckiemu nie przeszkodziło się oburzyć, że jakaś pierwasz z brzegu BABA! każe mu iść do roboty!