Wpis z mikrobloga

hej zmieniłem dawkę fina z 1mg na 1,5 mg dziennie i zaczęło mi więcej wlosow wypadać myślcie ze to przez zmiane i organizm musi się dostosować czy po prostu przestał na mnie działać fin
#lysienie
  • 6
@ziom1239: Używać, obserwować. Czasami jest tak, że żaden środek nie pomoże szczególnie jak ma się tendencję do tracenia włosów. Ja próbowałem chyba wszystkiego i na przodzie to nic nie pomogło z tyłu włosów w ciuuul( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ziom1239: Wypadanie włosów po finie czy minoxie to znak, że lek DZIAŁA i słabe, cienkie zminiaturyzowane włoski wypadają, aby w kolejnych miesiącach zrobić miejsce dla nowych, grubszych i zdrowszych. To tzw. shedding i nie należy tego mylić z utratą włosów przez miniaturyzacje która zabija cebulki włosów na zawsze.
@ziom1239: z tego co czytałem, to od paru miesięcy pytasz o to samo

Shedding po finie powienien się pojawić na początku i trwać parę tygodni a nie miesięcy. Jest rzadszym zjawiskiem niż po minoxie

Według mnie nie masz sheddingu tylko masz wypadanie telogenowe na innym tle, np hormonalnym (nie DHT)

Czemu nie chcesz iść do dermatologa który specjalizuje się w łysieniu? Znam wiele dobrych specjalistów