Wpis z mikrobloga

Nie powinienem tego robić, ale... skoro już zostałem mianowany oficjalnym przedstawicielem marki Le Couvent Maison de Parfum (ćśś, Jean-Claude Ellena nic o tym nie wie) i w Notino trafił się rozpakowany Tinhare, a @zGdyniMlodyG podobno chciał Solano, to jedziemy z #rozbiorka #perfumy

Tinhare - 2,4 zł/ml do odlania 80ml
fragra, parfumo rzekomo podobny do BR540, ale ja się nie znam

Solano - 2,3 zł/ml do odlania 80ml
fragra, parfumo

Minimum 10ml, szkło 3zł, płatność najchętniej dzielona, wysyłka cebulomatem olx. Realizacja jakoś w przyszłym tygodniu, bo muszę jeszcze zamówić szkło.
s.....n - Nie powinienem tego robić, ale... skoro już zostałem mianowany oficjalnym p...

źródło: comment_1647589703fCEjablcAC13FWNRiDFSFV.jpg

Pobierz
  • 21
@saradonin: dla mnie jest podobny, a daleko mi do naciągania podobieństw. Sprawdzałem z Bentley Aboslute, Heliaca można nazwać "baby gucci" jest podobieństwo ale nie wali tak po nozdrzach. :) Ale nie będę się sprzeczał, każdy ma inny nos. :)
@hp19 na mój nos dość surowy, zdecydowanie nie uniseks - typowo męska staroświecka lawenda z wetiwerią, ale nie kwaśną, tylko gorzko-dymną. Początkowo mnie wręcz odrzuciła ta szorstkość, ale z każdym użyciem podoba mi się coraz bardziej, szczególnie w te ostatnie cieplejsze dni.