Wpis z mikrobloga

Miliony ludzi musiało wyemigrować, bo jakis debil postanowił bezprawnie najechać ich ojczyznę.

Co dziwne nawet dzieci nie płaczą i to mimo środka nocy i stresującej sytuacji. Część z nich już wie, że już nigdy nie zobaczy swoich ojców, a kolejni niebawem się o tym dowiedzą.

Zdjęcia pochodzą z wizyty na Dworcu Zachodnim minionej nocy

#ukraina #wojna ##!$%@? #warszawa
pjk13 - Miliony ludzi musiało wyemigrować, bo jakis debil postanowił bezprawnie najec...

źródło: comment_1647588496Neqdq2IDmqR6BOGTNZ5q8T.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
Zdjęcia pochodzą z wizyty na Dworcu Zachodnim minionej nocy


@pjk13: rozumiem, że pojechałeś tam pomagać, tak? Bo przecież nie jest tak, że sobie z ludzkiej tragedii zrobiłeś atrakcję na wieczór i pojechałeś ich zobaczyć i fotografować jak małpy w zoo?
  • Odpowiedz
Bo przecież nie jest tak, że sobie z ludzkiej tragedii zrobiłeś atrakcję na wieczór i pojechałeś ich zobaczyć i fotografować jak małpy w zoo?


@loginnawykoppl: czy jak ktoś ma legitymację prasową i robi zdjęcia to już nie jest uczestnikiem "wyprawy do zoo" a ktoś bez takiego papierka jest najgorszym skurczysynem bez sumienia?
Pytam, bo nie widziałem, żeby ludzie tak jak na ten post regowali na zdjęcia dziennikarzy i fotografów.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Niszczy: to jest świadectwo tego do czego posunęli się rosjanie. Napadli ich kraj, mordują cywili jak i żołnierzy, burzą miasta. To przez nich znaleźli się na tym dworcu w obcym kraju. Im więcej ludzi to zobaczy, tym lepiej.
Nie ma nic uwłaszczającego dla tych ludzi w tym zdjęciu. Nie znaleźli się w tej sytuacji ze swojej winy.
  • Odpowiedz
To jest straszne, ostatnio na nocce miałem odpalona kamerkę z granicy Polsko Ukraińskiej, co jakiś czas zerkałem i nawet o 2/3 w nocy było widać dzieci, większe mniejsze nawet w wózkach... taka mnie #!$%@? chwyciła, te dzieci powinny spać spokojnie w swoich domach, bezpiecznie. Ehhh odkąd sam jestem ojcem nie mogę tego oglądać, zmienia się skala wrażliwości.
  • Odpowiedz