Wpis z mikrobloga

@Lolek1011: To ile ktoś ma lat czy inne preferencje nie zmieniają obiektywnego spojrzenia na kogoś .Zepsuta, zmanierowaną, epatująca toksyczną aurą. Znowu zbiera się grupa wspierająca tak jak w poprzedniej edycji Wiktorię tak teraz to Elizę. Dobrze to o Was nie świadczy : @sesame0il , @kipman1 ``, @RedBittenApple, @arriadna24, @spinel, @Aurelia2021, @PrettyJ, @Czczanoga, @Jatoja420,, @nartyska, @eloq, @kartelling, @fallenowable, , @lepkowa,
@Olostro: Ja bym nie był aż tak radykalny w poglądach - aby ocenić czyjąś toksyczną aurę trzeba przebywać z taką osobą, a nie wyrabiać sobie opinię po 40minowych odcinkach, a na lajwach nic ciekawego się nie dzieje.
Z całym szacunkiem ale to Twoje podejście nie świadczy dobrze o tobie - to tylko program telewizyjny a Ty komentujesz jakby ktoś Ci krzywdził matkę...
Moim zdaniem zbyt wcześnie na takie osądy, ja lubię
@kipman1: Aurę się czuje od razu ,a z Mariką się zgadzam. A Ty mogłaś ocenić Marikę po 40 minutowych odcinkach?
Sam zapędzasz się w kozi róg. Mam nadzieje, że nie będzie teraz takiej adoracji Elizy na tagu jak biednej Wiktorii z poprzedniego sezonu
@Olostro: Nie widzę powodu, dla którego miałabym brać udział w zbiorowej nagonce na Elizę. Nie widzę też w jej zachowaniu jakiegoś nadmiernego chamstwa, knucia i niezdrowej manipulacji z jej strony. Wręcz przeciwnie! Jak do tej pory nikogo nie postawiła w niezręcznej sytuacji. Nawet zmieniając na rajskim parę, lojalnie uprzedziła o tym Michała, nawet mu immunitet wręczyła, uprzedziła też innych uczestników i oznajmiła to nawet Marice. Jest rzeczywiście młodziutka i jej zachowania
@Rosalinea: Nie rozumiesz. Nie widzisz różnicy między lubieniem Elizy, które Ty popierasz a negowanie lubienia jej z mojej strony. Negowanie lubienia Elizy to nie jest nagonka na Elizę, tylko z mojej strony nie akceptowanie pochwał czy sympatii w jej kierunku, co moim zdaniem jest nie adekwatne do sytuacji. A co do Mariki to już się źle nie raz ustosunkowywałem na temat niej
@Olostro: zbyt dosłownie interpretujesz słowa - zobacz na kontekst rozmowy i patrz szerzej.
Eliza nie mówi o kimś - żartuje z siebie - ludzie często tak mówią w różnych sytuacjach np. jak śmieją się sami z siebie. Laska jest trochę dziecinna w niektórych sytuacjach i np w kontekście Jaya szuka argumentów za i przeciw w formie żartu...
Przykładowo jeśli ktoś wypełnia jakiś formularz i popełni przez przypadek błąd to pod nosem