Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy ktoś z Was probowal logować się do DUW żeby zarezerwować kolejkę po paszport? Wyskakuje mi, że login/hasło nieprawidłowe. Resetowałem już z 5 razy hasło i dalej nic. Ja #!$%@?, żeby nie dało się normalnie załatwić takiej sprawy..
#wroclaw #paszport
  • 7
@let_it_be: Z paszportami teraz są w kraju takie przeboje, że chyba jedynie zostaje ci pobrać osobiście wniosek i załatwić to osobiście. Nie wiem jak z tym systemem, ale jest ogólnie kongo, nagle wszyscy obudzilisie że nie maja paszportu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HeavyFuel: ja #!$%@?ł, żeby to dla mnie było, a ja muszę z żoną i dzieckiem, bo to dla bombelka paszport. () powiem im że nockę mamy w samochodzie, tatuś robi camping przed urzędem wojewódzkim
@let_it_be ja się bez problemu loguje ale zapomnij że zalapiesz się na jakikolwiek termin, poluje od 3 tygodni i nic. Też dla syna chciałem ogarnąć a skończyło się na dowodzie osobistym. Wniosek można złożyć internetowo, odbiór po około 2 tygodniach, godzina czekania w urzędzie.
@let_it_be niby 27.03 ma wejść jakaś nowelizacja i ma być łatwiej o paszport chociaż nie znam szczegółów. Jak nie masz ciśnienia to poczekaj.
Ewentualnie jedz sam z rana, a żona z dzieckiem niech dojadą jak już będzie bliżej twojego numerka.
nie będzie już konieczności wypełniania papierowych wniosków przez obywatela - wniosek będzie generowany w systemie przez urzędnika, a następnie podpisywany przez wnioskodawcę na urządzeniu służącym do pobierania podpisu;


@m4rtinus: to pewnie trochę przyspieszy obsługę, ale czy aż tak żeby rozładować te tłumy to wątpię :/ im bliżej wakacji tym pewnie będzie jeszcze gorzej