Wpis z mikrobloga

#gielda #waluty Mój short na USD w końcu wyglada spoko, choc przyznaje ze trochę za wcześnie go postawiłem :)… Nawet jak było juz prawie 3k w plecy bylem spokojny :) dziękuje Pan Glapa :)

tak od 4.15 zacznę powoli odkupowac te dolary :)

A jak dolar spadnie poniżej 4.1 zł w tym tygodniu to stawiam kebsa/pizzę do 10 USD z Uber Eats losowej osobie pulsującej ten wpis
Pobierz 40latek - #gielda #waluty Mój short na USD w końcu wyglada spoko, choc przyznaje ze t...
źródło: comment_1647538162aY8XFKh9EeHtxV6UWWkN2l.jpg
  • 20
@40latek: Tydzień temu założyłem sobie konto demo na XTB więc jeszcze trochę nieogarniam tematu ale jak zrobić shorta na dolarze? Jak wpisuje USDPLN to pokazuje mi się tylko forex czyli normalny zakup waluty a żeby zrobić shorta to chyba potrzebuję CFD którego nie widzę.
@n0002: Na forex masz lewar x20, klikasz „sprzedaj” i masz shorta. Wtedy ten short wydawał sie oczywisty terez to cholera wie w która stronę w mid term pójdzie (tak na poważnie)
@wuwuzela1: w wielkim skrócie, zaznaczam miejsa w których nastąpił duży brak równowagi (inbalance lepiej brzmi) pomiędzy kupującymi i sprzedającymi - proste prawo popytu i podaży, licząc, że jeżeli cena wróci w to miejsce to ktos będzie nadal zainteresowany kupnem/ sprzedażą - wybicie do następnego miejsca w którym nastąpiła chwilowa zgoda pomiędzy kupcami i sprzedającymi - czyli, następnych kwadracików 1 godzinnego i 4 godzinnego, które zaznaczyłem, nie jestem w stanie Ci powiedzieć
Pobierz bruhhhhhhhh - @wuwuzela1: w wielkim skrócie, zaznaczam miejsa w których nastąpił duży...
źródło: comment_1647602943ulGGugj2EpMHeirf5n5TZU.jpg