Wpis z mikrobloga

Ehh ciężkie czasy nastały dla #konfederacja
Korwin szaleje i rozwala całe lata spamerskiej roboty kleopatrixów i wojtasów a wojny nie widać końca, nim motłoch zapomni i wróci do żarcia bigosu minie co najmniej rok xD Bo teraz praktycznie nie da się przepchnąć żadnego konfiarskiego spamu
Przez ten rok czasu będą musieli siedzieć ukryci w norach xD

#bekazkuca #bekazprawakow #neuropa #ukraina #polityka
NaczelnyWoody - Ehh ciężkie czasy nastały dla #konfederacja
Korwin szaleje i rozwala...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaczelnyWoody: do wyborów wszystko wróci do normy a kleopatrixy i inne konfederackie sieroty będą pisać że znowu wyrywają Korwina z kontekstu albo że w koncie każdy ma inne poglądy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Korwin szaleje i rozwala całe lata spamerskiej roboty kleopatrixów i wojtasów a wojny nie widać końca, nim motłoch zapomni i wróci do żarcia


@NaczelnyWoody: xD ci ludzie to nowy synonim "Syzyfowej pracy". No i oczywiście nie można zapomnieć o ulubionym z konfederacjich dzbanów do fikołków @L3stko
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: ja to czekam aż u nas pojawi się ktoś taki jak Zelenski, tam Ukraina również podzielona w wyborach na pół jeszcze chyba gorzej jak u nas, przyszedł taki chłop i połączył wyborców prawię w całej Ukrainie miał największe poparcie
  • Odpowiedz
ja to czekam aż u nas pojawi się ktoś taki jak Zelenski, tam Ukraina również podzielona w wyborach na pół jeszcze chyba gorzej jak u nas, przyszedł taki chłop i połączył wyborców prawię w całej Ukrainie miał największe poparcie


@EloBreko: i chyba długo poczekamy, bo takiego zaraz napadną z PiS-u i PO razem ze swoimi "mediami" i będą chcieli zlikwidować jako konkurencję. Gwiazdowski szybko zrezygnował z tego bajzlu u nas.
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Ja się bardziej obawiam, że Konfederacja na dobre zerwie z Korwinem i zamiast tego pójdzie w pełni faszystowską drogą na bazie rosnących resentymentów, tak łatwych do wzbudzania w sytuacji masowego napływu uchodźców. I to może im nawet dodać poparcia.
  • Odpowiedz
" bo nic nowego "
@Kaczypawlak: No tak, bo próbujący się dostać do parlamentu od 30 lat Korwin, Bosak który siedzi w sejmie od 2005 czy inne obskakujące wszystkie partie po kolei Bandziory to jest "coś nowego" XD
  • Odpowiedz
No tak, bo próbujący się dostać do parlamentu od 30 lat Korwin, Bosak który siedzi w sejmie od 2005 czy inne obskakujące wszystkie partie po kolei Bandziory to jest "coś nowego" XD


@kurczok: a ilu z nich było w rządzie? Od 17 lat mamy duet PO i PiS, Bosak zahaczył o bycie posłem partii rządzącej i to wszystko¯\_(ツ)_/¯ Od 17 lat jest w sumie dalej stabilnie podnoszenie podatków i malowanie
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: A co za różnica, czy byli w rządzie, czy poza nim? Nie są żadną nową jakością.
(I całe szczęscie, bo jeśli wierzyć Korwinowi, Korwin chciałby doprowadzić do katastrofy gospodarczej w ciągu dekady)
PS: Bosak był.
  • Odpowiedz
A co za różnica, czy byli w rządzie, czy poza nim? Nie są żadną nową jakością.


@kurczok: o dziwo nikt o podobnych poglądach jeszcze nie rządził w III RP

(I całe szczęscie, bo jeśli wierzyć Korwinowi, Korwin chciałby doprowadzić do katastrofy gospodarczej w ciągu
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: nie, o dziwo, tylko na szczęście.
No, na pewno nie mamy katastrofy gospodarczej, mimo, że PiS robi co może, żeby była.
Już się nie czepiaj szczegółów. Rząd robi, co sejm każe.
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Przepraszam, czy tobie się zdaje że ja tylko jadę po konfie, zapominając o pis i ich koalicyjnych pachołkach? To ciebie informuję. Zerro i jego hołota z mateckim na czele też dla mnie mają wyp****** razem z umysłowymi amebami pis . A wróblewskiemu będe w poznańskim podkładał świnię za świnią by już więcej regionu nie kompromitował. Pozdro.
  • Odpowiedz