Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: Ja już kupiłem z kilkanaście tych konsol ale w okresie popremierowym, zreszta część z nich poleciała do wykopków. Dziwi mnie natomiast fakt że ponad rok od pierwszego rzutu jest większy problem niż na początku w szczególności że Sony kończy rok podatkowy w marcu więc podbijanie wyników teraz jest w ich interesie.
Dostępność PS5 mam wrażenie że jest mniejsza niż była mieisącu jej premiery i przez cały rok po niej... pracuje ktos w magazynach mm/me/euro i coś wie?


@EntryMode: no tak, dostępność jest gorsza, bo dawno nie było żadnej dostawy większej
@Megawonsz_dziewienc: Mam znajomych w UK, które w teorii powinno być ważniejszym rynkiem dla Sony i przez pierwszy rok po premierze było bardzo ciężko u nich z dostępnością konsol podczas gdy w Polsce można było kupić po max kilku dniach polowania na konsolę (co prawda bundla, bo sklepy się wycwaniły, ale jednak). Podejrzewam, że Sony wysłało kolejne partie konsol na rynki, które wcześniej mniej ich dostały. I ogólnie produkuje mniej konsol, niż
@redemptor: w UK nie ma tak samo konsol jak w Polsce. Mam wrażenie że zamykaja już rok i dostawa wieksza bedzie z poczatkiem kwietnia pewnie celuja juz w wynik na 2022/2023 bo ten 2021/22 był niestety nieudany wzgledem sprzedazy ps4 w anaglocznym okresie.