Wpis z mikrobloga

@iroos Zużycie miesięczne? U mnie co kwartał podany stan licznika bo zczytuja je radiowo i następuje rozliczenie na plus lub minus dla lokatora. Natomiast miesięcznie płacone są zaliczki np. 5 lub 10 kubików.
@vertical: też mi się tak wydaje i w sumie to zawsze tak to wyglądało w innych spółdzielniach. Teraz ludzie dostają do zapłaty czynsz ponad 2200 miesięcznie i spółdzielnia twierdzi, że nie musi podawać co się na to składa xD problem (jeszcze) mnie nie dotyczy i mam nadzieję, że nie będzie, ale w razie czego chcę być gotowy na walkę zanim uda się zmienić spółdzielnię.
@iroos: XD nie wierzę, w rozliczeniu jest tylko kwota, np. 2235,87 zł i nic poza tym? Nie ma wyszczególnione co wchodzi w skład tej kwoty? Pierwszy raz widzę żeby tak spółdzielnia robiła, przecież zawsze jest wyszczególnione za co ile płacisz.
@vertical: tak, część rzeczy podali, części nie (tych najdroższych) bo twierdzą, że "nie widzą takiej potrzeby". Osiedle nowe i z powodu braku drogi pożarowej ludzie nie mogą dostać wpisu do hipoteki, przez co o ile się nie mylę nie mogą zmienić zarządcy.