Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kanciak12: no właśnie czytałem dobre opinie o nich ale cenowo trochę wysoko są, znalazłem pilot road 2 koło 800 zł. Duża różnica? Warto? Jeżdżę mało i głównie spokojnie po suchym więc nie potrzebuję raczej jakościowo najlepszych :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kuork: no właśnie widziałem je, cenowo są dość niedrogie w porównaniu do reszty ale czytałem opinie podzielone i że chińskie są i już sam nie wiem. Pilot road 2 są za 850 i bridgestone battlax bt 023 za 800, ewentualnie metzeler roadster z6 za około 780 i nie wiem
@ironek105: gumy, z tańszych opcji Pirelli Angel ST, z lepszych Michały Pilot Road 5. Dobre są też Metzeler Z8.
Napęd, moim zdaniem warto dopłacić do AFAM, bo są naprawdę pancerne. Taniej, DID VX3 z Sunstarami.

Serio, nie szukaj oszczędności na jedynym elemencie, który ma kontakt z asfaltem...
Jak rozumiem szukanie tańszego oleju, filtrów, świec, etc. tak szukanie oszczędności na oponach i hamulcach to jakaś pomyłka.
@ironek105: nigdy nie miał do czynienia z zębatką z głośnikiem drgań. Jestem ciekaw czy cokolwiek to daje. Ale trzeba by to sprawdzić wymieniając tylko przednią zębatkę bez łańcucha, bo jak wymienisz i łańcuch to odczucia mogą być zaburzone.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No więc zamówiłem pirelli angel st z oficjalnego sklepu pirelli i rok 2021, myślę, że będzie wystarczająco. O zębatce z tłumikiem drgań już czytałem w zeszłym sezonie że powinna być w fz6 bo inaczej jest głośno. Nie wiem jaka miałem teraz założoną ale zamówiłem JT właśnie z tłumikiem bo sunstar takich nie robi, łańcuch did 530 xring. Zobaczymy jak założę bo wydaje mi się ze jest głośno podczas jazdy i właśnie wycie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A czy ktoś z Was orientuje się jakie są wymiary łożysk w kołach w tym moto? Szukam łożysk koyo ale w jedynym sklepie jakim znalazłem chcą wymiary jego... lub ewentualnie gdzie mogę kupić takie łożyska?
@ironek105: Taki sam zakup poczyniłem ostatnio do mt07. Jak narazie pozytywnie, ale wiadomo, pierwsze kilkadziesiąt kilometrów to jazda zachowawcza. Prawdziwy test dopiero w sezonie ;)