Wpis z mikrobloga

Was też irytuje to kiedy osoba, z którą piszecie zamiast sformułować swoje myśli w jednej wiadomości, to robi Ci spam na 10 wiadomości?

#pytanie

Irytuje was to?

  • Jeszcze jak mirek 24.2% (8)
  • Nie 75.8% (25)

Oddanych głosów: 33

  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@userrrr: Ja też najczęściej pisze zdanie na wiadomość, z mojej strony to jest wygodniejsze i jak ja pisze i jak ktoś pisze. Szybciej przeczytam, nie muszę czekać na ścianę tekstu, która nie za wygodnie się czyta. A jak np pisze ktoś na messengerze, to jeszcze mogę dokładnie na każde zdanie odpowiedzieć
@DeerIda: I to właśnie jest problem z formułowaniem myśli. Na żywo też potrzebujesz przerw w formułowaniu swoich wypowiedzi i mówisz pojedynczymi zdaniami z przerwami czy mówisz płynie wielozdaniowo? Czytać nie potrafisz, że "ściana tekstu" cie przerasta? ¯\(ツ)_/¯ lubisz spamować? ¯\(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@userrrr: Lubie spamować i lubię odnosić się do dokładnie tego zdania które mam na myśli. A pisanie po zdaniu jest dla mnie szybsze i przekazuje co myślę. Jak pisze długą wiadomość to druga osoba zazwyczaj odniesie się do ostatniego zdania i tyle. Plus wszyscy moi znajomi tak piszą ¯\_(ツ)_/¯
@DeerIda: Nie, nie odniesie się do ostatniego zdania, bo pełnosprawni ludzie mają coś takiego jak pamięć krótkotrwałą, która służy m.in do komunikacji z drugim człowiekiem jak nie potrafisz zapamiętać sensu danej treści i do niej się odnieść to jakzwyklej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem czyli jesteś analfabetą wtórnym (bo zakładam że w szkole potrafiłeś czytac chyba ze jestes upośledzony), a pisanie swoich myśli w 20 wiadomosciach robiąc przy tym chaos (spam),
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@userrrr: Nie potrzebuje chwili nad zastanowieniem się xD Pisze szybko co myślę i od razu wysyłam zamiast dawać ścianę tekstu, bo jak już napisałam każdy z mojego otoczenia tak pisze. I tak to zazwyczaj się mieści w 10-15 wiadomościach bo jak chce coś dłuższego przekazać to dzwonie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@userrrr: A Ty zawsze możesz udawać niebieskiego skoro też nie masz paska, nie jest to dobry argument. Czy może nie jesteś w stanie zrozumieć tego co piszesz? W końcu napisałeś dwa komentarze zamiast jednego, masz problem z formułowaniem myśli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@userrrr: A xD To nieoficjalna apka nie pokazuje pasków xD Ale pasek i tak można ustawić jaki się chce. Jakoś mi się nie widzi bycie obrażaną przez wykopków przez bycie babą, a niebieskiego ustawiać nie będę. Tak to przynajmniej zaczynają rozmowę normalnie, a później dopiero jestem za głupia / p0lką / *tu wstaw klasyczne komentarze do różowych na wykopie*