Wpis z mikrobloga

Cześć.

Wracam sobie właśnie z bana i tak się zastanawiam nad wypokiem, białkiem i moderacją.

Ale może na początek troszeczkę tła. Dostałem bana z dwóch powodów: 1 - nazwałem śmieciem ewidentnego kopiejkowego trolla i zwykłego debila, któremu udowodniono kłamstwo ale dalej swoje #!$%@? czarował; 2 - nazwałem białka i moderację kupą gówna, debilami i niekompetentnymi łajzami za to, że burdel na wypoku łatają captchą, blokowaniem wpisów i ogólnym burdelem w moderowaniu stroną.

Urazili się niedorajdy i mnie zbanowali.

Użyłem więc kontaktu i wskazałem w wiadomości, że w samym 2021 roku, co najmniej 21 razy zgłaszałem się do nich w sprawie niekompetencji ich moderatorów, niezgodnych z regulaminem usuwaniem wpisów oraz brakiem przejrzystości działania moderacji. Gdy żądałem zacytowania usuniętego wpisu wraz ze wskazaniem punktu regulaminu, który naruszał, otrzymywałem zwrotkę od bota z info "zaznajomiliśmy się ze sprawą, poszło do modów, czekaj na sygnał" i tyle... zero dalszych kroków, zero reakcji, zero odpowiedzi. Jak w urzędzie - przyjęliśmy a teraz #!$%@? wraz ze swoim zgłoszeniem. Szczytem bezczelności jest to, że na większość tych zignorowanych zgłoszeń przychodziła zapytanie "Jak oceniasz uzyskane wsparcie?" a gdy klikałem "Źle, nie zadowala mnie" to wyskakiwał komunikat, że "LOL, mod zamknął sprawę więc nie możesz jej ocenić. Elo".

Zgadnijcie jaka była odpowiedź na to zgłoszenie?

Dokładnie tak - "Zaznajamiamy się, ktoś to ogarnie", zero odpowiedzi, "jak oceniasz wsparcie?", "Źle", "Lol, gówno nas to obchodzi, bo mod, którego oceniasz zamknął sprawę i możliwość twojego oceniania".

Także chciałbym to jakoś podsumować.

białek, @m__b, ty śmieciu, idioto i baranie. Patrząc jak napisałeś kod tej gówno-strony oraz zasady nią kierujące, to ja mam poważne wątpliwości, czy ty się pod awizo na poczcie potrafisz podpisać bez wsparcia osób trzecich i poruszania ustami. Do niczego się upośledziu nie nadajesz, nawet pewnie pykanie zbożowej blachary w serwerowni ci nie za bardzo wychodzi. Podejrzewam, że po kolejnej, nieudanej próbie wzwodu, leżysz u jej stóp szlochając jak każdy przegryw, a potem odreagowujesz naparzając ją, gdy nikt nie widzi. Jednak twój nędzny i upośledzony poziom nieźle wtapia się w poziom idiotów, kretynów i upośledzi z dofinansowania z PFRON, których nazywasz @Moderacja. Zasrana banda pedofili, która była molestowana przez własnych ojców w dzieciństwie i tą patologię przekazuje dalej na swoje dzieci. Wykastrować tę waszą zbieraninę należałoby, żebyście tych #!$%@? genów nie przekazywali dalej.

Dziękuje.

#wykop #moderacjacontent #moderacja #captcha #patologia #patostrona
  • 2