Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Gta 5 ma już 9 lat i do tej pory nie powstała gra z otwartym światem, która mogłaby się równać z produkcją rockstara. Tętniące życiem miasto, rozbudowane reakcje przechodniów, imponująca fizyka. A w takim cyberpunku, miasto nadal jest jedynie makietą.

#ps5 #gry #konsole #xbox #xsx #gtav
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@powaznyczlowiek: Rdr2 celowo pominąłem, bo to gra tych samych twórców, a dodatkowo jest dużo nowszą grą. Gta ma prawie dziesięć lat i w branży gier jeszcze nie powstała żadna gra, która mogłaby jej dorównać xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Uszanowankoo: no powstała - RDR2, nawet ja przebija jeśli chodzi o żyjący otwarty świat. Grałem w obie produkcje i wiem co mówię. Fakt faktem to dzieło Rockstara ale też nie ma na świecie studia, które by im mogło dorównać w tego typu grach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Uszanowankoo: Fizyka w GTA xD ta gra obok fizyki nie stała. Uwielbiam GTA i znowu do niego wróciłem ale RdR 2 zjada GTA pod względem tego jak świat tam żyje, graficznie, fabularnie.
  • Odpowiedz
@Uszanowankoo: Watch Dogs 2 i 3 miażdżą GTAV interakcją z otoczeniem i mapą.
W GTAV same chodzenie po świecie nic nie daje (nie licząc pościgów, kradnięcie pojazdów, tuning, misje poboczne) to w Watch Dogs 2 i 3 jest pełno wydarzeń losowych, dziesiątki interakcji z losowymi postaciami (hakowanie).
  • Odpowiedz