Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#cycki #slodkijezu #zdrowakobita #logikaniebieskichpaskow
Zawsze mnie rozwala na tym tagu podniecanie się wielkimi cyckami, rozumiem że są gusta.
Miałem 4 partnerki i jedna z nich miała cycki jak "donice", byłem z nią w związku 2 lata.

Ja jak i ona w takich cyckach widzę same minusy

Minusy
- leżąc na plecach te cycki wyglądały paskudnie, praktycznie każdy uciekał jej pod pachy.
- przy dotykaniu to nie wiadomo czy to złapać pod pachę czy w dłonie, dodatkowo w dotyku były takie jak balon z kisielem. Moim zdaniem dużo lepiej się "dotyka" w miarę normalne wymiarowe piersi, nie wiem wielkości jabłka.
- poprzytulać się czy całować to też porażka bo dusiła cię cyckami
- w sumie jedyna z wygodniejszych pozycji do seksu to było na pieska albo klasyczna. Bo w innych pozycjach albo dusiła cię cyckami albo jej "cycki" urywało od podskakiwania
- Seks "biustowy" totalnie nie do ogarnięcia a jak już to bez przyjemności.

Z minusów poza seksem
- znaleźć sukienkę graniczy z cudem
- strój kąpielowy to samo
- wszelakie wycieczki górskie itp to utrapienie

Plus ?
- w sumie żadnego plusa nie widzę. Oprócz jedno w mojej sytuacji że moją ex napierdzielał kręgosłup od noszenia cycków i praktycznie codziennie chciała masaż karku, co było zawsze pretekstem do seksu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6230a2862cbeb23e33194855
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 21
Najgorsze jest to, że nie refundują operacji na ich zmniejszenie. Nie jest to wygodne i w wielu sytuacjach faktycznie to utrudnia życie, ale nie mam z tego powodu żadnych problemów zdrowotnych np. Z kręgosłupem, więc jak sobie chcesz zmniejszyć to samemu musisz uzbierać. Dramat
@ciasteczkowy_otwur: Nie mam z czego chudnąć XD ważę 52 kilo, jak zaczne mniej ważyć to już będzie dla mnie niezdrowe + przez #!$%@? poczucie psychiczne chudłam i dobiłam któregoś razu do wagi 45 kg to złaziło ze mnie wszystko tylko nie cycki
@ciasteczkowy_otwur: No są, ale co z tego jeżeli problem istnieje XD 153, prawdodpobnie rozmiar 75C, ale nie jestem do końca pewna, bo musiałabym sie wybrać do porządnej brafiterki. Może sie wydawać nie tak dużo, ale przy takim wzroście i wadze to wyglądam dosyć komicznie XD
@betteroff: @ciasteczkowy_otwur: ale 75C to nawet nie są duże piersi :/ co najwyżej przeciętne. Albo po prostu źle mierzysz. I wzrost ma tu niewiele do rzeczy. O wielkości biustu świadczy różnica między obwodem pod a w cyckach, im większa tym większe cyce. Jak masz 10-15 cm różnicy to naprawdę nie jest to dużo. Są dziewczyny, które mają miseczkę G czy H i 60 cm obwodu pod piersiami. I to jest
@LetticeDeVries: Mam takie cycki, że przy moim wzroście i wadze to wygląda nieproporcjonalnie. Nie wiem dlaczego chcesz mi wmawiać, że to nie jest dużo, jeżeli ja czuje, że jest zupełnie inaczej XD a waga i wzrost jak najbardziej mają znaczenie. Wyżej już pisałam, że nie kwalifikuje sie do operacji, bo to nie wpływa na moje zdrowie tylko na mój komfort
@betteroff: ale spoko, nic ci nie wymawiam. Tylko uświadamiam jak się mierzy biust, bo i ja przez pół życia męczyłam się ze złym rozmiarem stanika. Idź do brafitterki, kup dobrany biustonosz i poczujesz różnicę. Jasne, względów estetycznych to nie zmieni, ale na pewno będzie wygodniej.

No a co do wzrostu i wagi to właśnie chodzi o to, że prawidłowa rozmiarówka jest proporcjonalna do nich i tyle ¯_(ツ)_/¯ kłócić się tu nie
Nie mam z czego chudnąć XD ważę 52 kilo, jak zaczne mniej ważyć to już będzie dla mnie niezdrowe + przez #!$%@? poczucie psychiczne chudłam i dobiłam któregoś razu do wagi 45 kg to złaziło ze mnie wszystko tylko nie cycki


@betteroff: przecież 52 kg to jest już mało
TłustaŻona: 100% sie zgadzam. I jeszcze pomysl jak one beda wygladaly na starosc jak grawitacja zadziala. Po pepek?

Na 7 rozowych. To 2 mialy A, 3 mialy B, 1 miala D a jedna DD. I to DD nie bylo stojace...
Idealne byly A i B z ta slawna i idealna proporcja 45:55 (proponuje wygooglowac na reddit) - nawet jest artykul naukowy o tej proporcji https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5030227/

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
knur: > Zawsze mnie rozwala na tym tagu podniecanie się wielkimi cyckami, rozumiem że są gusta.
Że też Ci się chciało Kolego to wszytko pisać. No chyba, że jesteś koleżanką no to wtedy zrozumiałe, zazdrość o cycki to jest realna sprawa.
Są ludzie którym się podobają duże cyce (z całym za przeproszeniem bagażem jaki z sobą niosą) tak samo jak są tacy którym się podobają małe a innym średnie, jeszcze innym
AnonimoweMirkoWyznania - knur: > Zawsze mnie rozwala na tym tagu podniecanie się wiel...

źródło: comment_1647444328g2q5GZFWAihLlONwOMoXcE.jpg

Pobierz