Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, kończę powoli studia inżynierskie na kierunku #elektrotechnika i szukam możliwych dróg rozwoju po tych studiach.
Jestem po technikum elektrycznym, pracowałem na budowie wykonując instalacje elektryczne, pracowałem w automatyce bawiąc się PLC, składając szafy, montując linie produkcyjne i miałem styczność z EPlanem.
W te wakacje mam praktyki i szukam czegoś, w czym mógłbym dalej się rozwijać. Bardzo mnie kusi projektowanie instalacji elektrycznych i zdobycie w przyszłości uprawnień budowlanych, ale podobno zarobki bardzo niskie.
Przez chwilę myślałem nad branżą embedeed, ale nie miałem zbyt dużej styczności z mikrokontrolerami (jedynie małe projekty na Arduino i zajęcia z STM32, no i absolutne podstawy programowania w C++ i C# na zajęciach). Podobało mi się ich programowanie, ale stan mojej wiedzy i umiejętności jest naprawdę niski w tej dziedzinie. Automatyka mnie odrzuca przez ciągłe życie na walizce.
Ktoś kto miał styczność lub pracuje przy projektowaniu mógłby napisać jak na ten moment wygląda ta branża?
Jeżeli chodzi o rejony Polski to Poznań/Wrocław
#elektryka #politechnika #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6230964b2cbeb23e33194772
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
  • Odpowiedz