Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że Rosjanie zabiją, nawet przez przypadek Vateusza i Prezesa, a Polacy, młodzi, starzy, kobiety i mężczyźni w Polsce wychodzą na ulice i... Świętują, piją szampana, tańczą i śpiewają?


@robert_czerwonyford: wątpię, przy mojej szczerej nienawiści do ich rządów i ich skutków nadal uważam że to "nasi" a naszych bronimy i jak ktokolwiek ma robić im krzywdę (nie fizyczną drogi panie z ABW) to tylko Polacy.
  • Odpowiedz
Nikt tam w swoich strzelać nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Swoi Putinowi zainicjowali gazoport, Baltic Pipe i ustanowili z Polski hub dla walczącej Ukrainy? No to Putlerek świetny plan obmyślił, chyba sam Denaturov mu go układał...

*Ewentualnie to tylko bezdennie głupia narracja dla bezdennie głupich wykopków

@iuhiueh:
  • Odpowiedz
polacy maja pamiec zlotej rybki i


@glaaki: Masz rację, i ty jesteś tego idealnym przykładem, broniąc PISu, zapominając że Kaczyński chce sobie stworzyć autorytarne państwo na wzór Węgier czy Turcji, o czym sam mówił. To ty tu jesteś onucą, nie my.
  • Odpowiedz
@glaaki: Ty cokolwiek wiesz o Turcji? O inflacji jaka tam jest od ponad roku? Że tam są większe prześladowania władzy wobec dziennikarzy i mediów niż w Rosji? Widzisz ty ślepy baranie że popisałeś się właśnie typowo kacapską, megalomańską mentalnością, przez którą Putin rządzi w Rosji, a kraj jest na skraju bankructwa? XDDD
  • Odpowiedz
@Mikka: w turcji jest inflacja bo erdogan kieruje sie prawem szariatu a nie prawem ekonomii, co mnie obchodza przesladowania dziennikarzy w Turcji skoro nie ma ich w Polsce i pewnie nigdy nie bedzie.
  • Odpowiedz
co mnie obchodza przesladowania dziennikarzy w Turcji skoro nie ma ich w Polsce i pewnie nigdy nie bedzie.


@glaaki: Na takich naiwniakach Kaczyński robi sobie osobistą piaskownicę z tego państwa.
  • Odpowiedz