Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Udało się przeżyć noc. Do około 6:30 bez snu. Jednak jak zasnąłem, tak praktycznie teraz się obudziłem. Chciałbym podziękować wszystkim za słowa otuchy, zrozumienia (również te heheszkowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)), wiadomości prywatne. Nie spodziewałem się szczerze takiego odzewu. Dzięki Wam czułem, że w tę najciemniejszą noc nie jestem sam. Bardzo Wam za to dziękuję i walczymy dalej.
#alkoholizm
  • 13
  • Odpowiedz
@mescal555: Pamiętam dawno temu jak miałem taką pierwszą noc to miałem zwidy, nie mogłem zmruzyć oka bo jak tylko zamykalem oczy to slyszalem różne głosy, myślałem że jestem opętany itp. Kilka dni mi zeszło, żeby unormować sobie sen. Ogólnie alkohol to szatan, trzymam kciuki za Ciebie
  • Odpowiedz
@mescal555: piłem nonstop 9 dni z rzędu po 8 piw nic nie jadłem, tylko spałem budziłem się i piłem żeby tylko zasnąć, przedwczoraj zjechałem z dawką i wypilem tylko 4 piwa i wczoraj też tylko 4, izadzwoniłem do psychiatry po relanium . Te typowe objawy odstawienne mialem drugiej nocy już po zmniejszeniu dawki. Dziś nic mi nie drży ani nic tylko jestem trochę nadwrażliwy na światło jak wyjdę przed dom. Najgorszy
  • Odpowiedz