Wpis z mikrobloga

Miraski jakis wzmacniacz #wifi polecacie czy to raczej pic na wodę? Jest mały problem. Internet światłowodowy 200mb/s, router w jednym pokoju a w salonie już problem z sygnałem na TV, że ciężko się ładuje Netflix czy inny player w dodatku w słabszej jakości. Pomoże coś takiego czy niezbyt?
  • 10
@Insane_Mike wzmacniacze to pic na wodę i będzie duża strata prędkości. Albo poprowadź ładnie kabel i tam daj nowy modem. Albo kup zestaw mesh - ostatnio Xiaomi za 350zl widziałem 2 wieżyczki albo coś lepszego ale i droższego
@Insane_Mike: ile pokazuje na speedtescie tam gdzie masz tv? Bo z tego co piszesz to wygląda to po prostu tak że masz za wolny internet, przy 200 Mbps (Mb/s) w tym salonie masz już pewnie 120 czy 150, czyli jakieś 15-18 MB/s, to też Ci Netflix obniża jakość.
Masz jakiś dupny router, mam ten dawany od UPC to zasięg mam przez kilka żelbetonowych ścian przy windzie wiele metrów dalej i w
Pociagnij kabel od routera. Nie nabieraj się na mocne rutery. Pic na wodę. Sam się na to kiedyś nabrałem a teraz mam w domu trzy rutery.