Wpis z mikrobloga

#promobot - bot do szukania promocji w popularnych polskich sklepach

Wielkich postępów na piewszy rzut oka nie ma.
Dodałem sporo kategorii - teraz jest ich 25. Oprócz elektroniki pojawiły się kategorie produktów RTV, AGD oraz akcesoria jak np. pasty termoprzewodzące.
Każda tabela kategorii zawiera teraz dodatkowe informacje, jak np. wielkość ekranu, częstotliwość odświeżania w tv i moniotrach czy też ilość ramu, cpu i gpu w laptopach.
Cały czas operuję na jednym sklepie. Dążę do tego, aby bardzo łatwo było dodać kolejny sklep do bota - jest już naprawdę zadowalająco.

To co widzicie na screenie to nazwy kategorii, a obok liczba produktów w tej kategorii. Aktualnie bot ogarnia 15030 produktów (z jednego sklepu).

Dostawałem pytania czy bot będzie udostępniony dla ludzi.
Planuję podpiąć do tego projektu bota na telegramie, który będzie informował na bieżąco o promocjach. (1 kanał na telegramie = 1 kategoria produktów).
Oprócz tego, myślę o postawieniu strony, gdzie społeczność będzie mogła plusowac/minusować promocje oraz komentować.

Zapraszam do obserwowania tagu #promobot, aby być na bieżąco z postępami prac. Wpisy będą dodawane nieregularnie, bo bota piszę zazwyczaj tylko w weekend, gdy mam czas.

Wszelkie pytania i pomysły możecie pisać pod wpisem lub na PW.

#promocje #cebula #cebuladeals #promocja #okazje #okazja #sklepyinternetowe #zakupy #morele #xkom #mediaexpert
Pobierz Spofity - #promobot - bot do szukania promocji w popularnych polskich sklepach

Wie...
źródło: comment_1647277416Ub8Dkd9NOP3W0FbNFD4TwU.jpg