Wpis z mikrobloga

@czworokot Mylisz EWG z UE. Projekt federalizacji jest wymysłem trockistów na wzór ZSRR.
Socjalizm jest powoli wprowadzany zgodnie z instrukcją Białej Księgi wydanej przez UE. Dlatego oficjalnie nie mówi się o wspólnym rynku, a o Jednolitym rynku
Socjalizm jest powoli wprowadzany zgodnie z instrukcją Białej Księgi wydanej przez UE. Dlatego oficjalnie nie mówi się o wspólnym rynku, a o Jednolitym rynku


@Volki: Jak szybko/powoli jest wprowadzany ten socjalizm? Czy jest teraz z nami w pokoju? Niech zgadnę, jest wprowadzany na tyle szybko, by nim straszyć, ale na tyle powoli, by nie można mówić, że działa? xD
@vrim: jakimi wy jesteście botami, to nawet nie wiem jak komentować.

Ja wiem, że dla bota jak ty, od razu hasło "lewicowy"/"marksistowski" = gułagi i stalin, ale wyobraź sobie, wśród polityków tworzących projekt zjednoczenia Europy byli ludzie o różnych poglądach, od prawa do lewa.

Reszta polityków na liście wrzuconej przez ciebie, to jak rozumiem też skrajni lewacy, trockiści i jakie tam jeszcze słowa wytrychy cię odpalają?
wśród polityków tworzących projekt zjednoczenia Europy byli ludzie o różnych poglądach, od prawa do lewa.


@yourfatherdrunk: Koncepcje zjednoczenia Europy istniały już ponad 1000 lat temu.

Problem w tym, że obecnie realizowany program zjednoczeniowy jest socjalistyczny, czyli zastojowy. I zjednoczona Ojropa miałaby być przeciwwagą dla Chin. XD