Wpis z mikrobloga

Ostatnio startowałem z PKM Jasień i dotarłem do zoo, ale zastanawiam się czy trzeba dalej kontynuować gdzieś w okolicach Pachołka czy gdzieś w górę Spacerowej? A może jest jakiś tunel jak pod Słowackiego?


@bizancjo: W górę spacerowej dojedziesz lasem obok drogi, jest jakiś szutrowy ddr tam pociągnięty (chyba tutaj jest wjazd, zaraz za leśniczówką: https://www.google.com/maps/@54.4223929,18.5342246,3a,75y,204.39h,73.83t/data=!3m6!1e1!3m4!1sW2mZUILNuo009eGBuWyzsA!2e0!7i16384!8i8192). Potem możesz przelecieć przez Reja asfaltem do Sopotu. Z Sopotu już chyba nie polecisz lasami do
@bizancjo: trzymasz się żółtego szlaku do Wielkiego Kacku, tam przelatujesz prosto ulicami Starodworcową i Nałkowskiej do kolejnego lasu a z niego, już wybierasz w którym miejscu Gdyni chcesz wyjechać, jest szlak na Działki Leśna jak i dalej np. do Chylonii
@bizancjo: możliwych tras jest naprawdę sporo.
TPK zasadniczo jest bardzo gesto usiany drogami. Można a jechać drogami, można szlakami można sobie wytyczyć na locusie czy kommocie - opcji jest dużo w zależności od tego czy chcesz sobie zrobić wyzwanie czy pojechać na lajcie.
Nie mam pojęcia jakie opcje są dostępne na iOS ale po prostu wsiadaj na rower i jedź na północ - coś z tego zawsze wyjdzie ;)