Wpis z mikrobloga

Kupilem sobie ostatnio #bloodborne na #ps4 bo byl w promce. Pierwsza gra From Software w mojej historii gamingu, gralem jedynie z 5h w Nioh jesli chodzi o takie trudniejsze gry.
Juz 3 razy mowilem, ze to #!$%@? i to nie dla mnie, ale sie nie poddalem i wciagnalem sie mega xD Pierwsza lokacje mam juz praktycznie obcykana, jeszcze nie bylem na zadnym bossie bo sie boje xD
Najwieksze problemy sprawia mi ten grubas z toporem, ktory jest w slepym zaulku przy bramie, niedaleko Kliniki. Jeszcze ani razu go nie pokonalem, macie jakies tipy? Dodam, ze gram na ps4 slim i starym TV, ktory ma #!$%@? odswiezanie i no za chiny nie moge trafic ze strzalem w jego okienko zeby go ogluszyc, strzelam przed samym atakiem ale zanim moj hoonter wystrzeli i pocisk do leci to grubas juz mi pol hp z topora zabiera xD
  • 8
  • Odpowiedz
@malyyoda: Bo w moim odczuciu są na ten moment zbyt mocni i jedynie traci się sporo fiolek a nagroda za nich to chyba tylko kilka tysięcy. Uważam że na początku gry lepiej oszczędzać te fiolki bo farmienie ich jest dużo trudniejsze.
  • Odpowiedz
Najwieksze problemy sprawia mi ten grubas z toporem, ktory jest w slepym zaulku przy bramie, niedaleko Kliniki.


@zadrawoku: Ten grubas to zwykłe trollowanie gracza, żeby #!$%@? dostać na początku. Tam w tym zaułku nic nie ma, więc poza tętnieniami korzyści żadnych nie ma.
  • Odpowiedz
@zadrawoku: Podstawa w wielu walkach to robienie uników nie na boki czy do tylu, ale w stronę przeciwnika, tak żeby po uniku być za wrogiem.
  • Odpowiedz