Wpis z mikrobloga

Ogółem tak robi raczej każdy cywilizowany przywódca(bo Hitler co by o nim nie mówić to gospodarczo robił dużo dobrego dla Niemiec, i chciał spełnić to co zapowiadał i wcale dużo nie zabrakło).


@maciek-adamek: co tu się #!$%@?ło xD Nie dość, że #!$%@?ąłeś bzdurę nazywając go cywilizowanym bo dbał o gospodarkę to jeszcze powielasz nazistowską propagandę. Jego totalitarne rządy #!$%@?ły gospodarkę

https://cor.sgh.waw.pl/bitstream/handle/20.500.12182/615/Gospodarczy%20cud%20Trzeciej%20Rzeszy.pdf?sequence=5&isAllowed=y
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: no nie wiem. Odbudowanie armii mimo całkowitego marazmu to jednak jest sukces. Poza tym oczywiście pominąłeś mój fragment o obsesji do żydów którą wspomniałem.
Na moje - był bardziej rozgarniętym niż wielu myśli. Nie oznacza to jednak że przestał być zbrodniarzem co to to nie. Ale czy każdy zbrodniarz nagle przestaje być cywilizowanym człowiekiem? To kim był wcześniej?
  • Odpowiedz
: no nie wiem.


@maciek-adamek: to przeczytaj chociaż podsumowanie tej pracy

Odbudowanie armii mimo całkowitego marazmu to jednak jest sukces.


@maciek-adamek: no sukces w #!$%@?, doprowadzić do sytuacji gdy jedynym ratunkiem dla gospodarki jest wywołanie wojny xD A jak wiemy wojna=dobrobyt
W ogóle co to za sukces odbudowanie armii skoro rozmawiamy o gospodarce? xD

Poza tym oczywiście pominąłeś mój fragment o obsesji do żydów którą wspomniałem.


@maciek-adamek: gdzie ten
  • Odpowiedz
lata lecą a na wojnie ciagle to samo. #!$%@? ci noge to masz medal ktory schowasz w tapczan.


@rafal-heros: mam nadzieję, że na miarę mozliwosci dają im odpowiednie renty, bo ciezko mieć pretensje, że wysyła sie do walk żołnierzy, w momencie gdy inne panstwo ich napada.
  • Odpowiedz
@vartan: Wszystko fajnie, tylko z tymi "kobietami" co darły mordę, #!$%@?ły Warszawę, nie wiedząc o co drą ryje, to popłynąłeś kolego trochę, bo "obstawa policyjna Kaczyńskiego", która uczestniczyła od początku tej dziczy, tym bardziej, że był to "spontaniczny" marsz, polazła za dzikim motłochem, który pod samą "willę" Kaczora się przemieścił, to narracja ze Srajtaśmy Michnika i politykierów z POKO, więc żałosny ten Twój komentarz, taki lewacki i kłamliwy w #!$%@? :*
  • Odpowiedz
jakiś dziwny ten kacap


@suqmadiq2ama: No w Rosji mieszka kilka milionów ludzi z ludów syberyjskich i azjatyckich o takich rysach więc nie specjalnie dziwny.

Podczas wojny chyba każdy tak robi


@cielak44: Putin jak na razie boi się wyjść z bunkra xD Nawet obok jakiś kobiet bał się usiąść na konferencji i go musieli na green screenie wkleić xD
  • Odpowiedz