Wpis z mikrobloga

  • 9
W Polsce też są odklejone bo sam w dzień kiedy wybuchła wojna sprawdzałem top instagramerki Polskie i parę to reklamowała pączki a o Ukrainie zero postów i relacji
  • Odpowiedz
@lubieczipsy_: Może jest tak, że mają odrobinę więcej wiedzy niż kozak wykopek i wiedzą, że jakby skrytykowały władzę publicznie poprzez media społecznościowe, to zaraz by je zawinęli smutni panowie?
  • Odpowiedz
@lubieczipsy_: Nie znam się na budowlance, ale ta podłoga mi się wydaje położona na #!$%@?. Chodzi mi o ten kafel na którym stoi, taka większa szpara idzie wzdłuż listwy. A to jakiś salon podłóg i reklama xD
  • Odpowiedz
@lubieczipsy_ akurat Ksenia Sobczak to chyba najgorszy możliwy przykład xD Publicznie sprzeciwiała się Putinowi, została wywalona z publicznej tv, próbowała kandydować na prezydenta, sprzeciwiała się aneksji Krymu. Na początku wrzucała też posty o wojnie, ale od zaostrzenia kodeksu karnego trochę odpuściła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Vggh: a jak pisały o Ukrainie to wykopki płakały, że atencyjne szony na wojnie chcą lajki zbierać xD nie dogodzisz
  • Odpowiedz
Taka z niej opozycja, jak z koziej dupy trąba. Jej ojciec byl mentorem Putina.

Ciekawe czemu Nawalnemu się ciagle cos dzialo, a jej nie?


@mariner0s: dzięki ojcu, przypominam że ta senator która pytała mówiła że są informacje o stratach to żona Sobczaka (matka Kseni) - obie mają na tyle silne nazwisko, że mogą mówić i ich nie zamykają (jeszcze)
  • Odpowiedz
sprzeciwiała się aneksji Krymu


@puolalainen: no nie do końca; В марте 2014 года после присоединения Крыма к России Собчак называла случившееся блестящей политической комбинацией, отмечая, что единственная в своём кругу поддерживает подобную точку зрения[140]. В интервью польскому Newsweek в марте 2015 года Собчак отметила, что испытывает к Крыму ностальгические чувства, знакомые большинству советских подростков, и оказавшись на месте президента России, возможно, и сама осмелилась бы на присоединение Крыма[141]. В интервью радио
  • Odpowiedz
@lubieczipsy_: typie może tak samo jak my nie możemy obalić tej #!$%@?, Kaczyńskiego. Tak w Rosji normalnie ludzie nie mogą obalić Putina. U nas możesz dostać #!$%@? na strajku od policjanta. W najgorszym wypadku Cię zabije. Tam dostajesz 15 lat.
  • Odpowiedz