Wpis z mikrobloga

#pasywna25ka Jakiś update?, czy kolega już na Dominikanie?
Spokojnie, wiem że to brzmi pretensjonalnie, jednak szczerze to nie mam pretensjonalnych intencji. Wiem jak to jest. Też myślałem że uda mi się stworzyć coś na wzór pasywnego dochodu przed 30tką. Dzisiaj śmiem twierdzić że coś co jest nazywane "pasywnym dochodem" jest najzwyklejszym click-baitem. Nawet jeśli masz 10 mieszkań i żyjesz z wynajmu, generuje to tyle spraw do ogarnięcia że nie jest to w 100% dochód pasywny. No ale co ja tu będę się produkował. Trzymam kciuki i życzę aby każdy w końcu znalazł ten moment w życiu w którym powie: "żyję z dochodu pasywnego"

Powodzenia
  • 3
@typ_z_internetu_pro: właśnie też mnie to ciekawi, jak tam sytuacja u mirka @scarecrov - jakie kroki obecnie poczynił i jak tam jego aplikacja o której wspominał, bo niestety ale póki co - cisza. A samo wyzwanie - bardzo ciekawe, i co najważniejsze bardzo praktyczne i przydatne.

Dochodu 100% pasywnego ciężko ogarnąć, ale można ogarnąć dochód "prawie-pasywny" pracując kilka godzin w miesiącu - to już jest naprawdę w porządku i moim zdaniem bardzo