Wpis z mikrobloga

  • 5
W podstawówce i gimnazjum chodziłam do klasy z takim Cześkiem. Chłopak był od samego początku agresywny, miał problemy z nauką, ledwo zdawał z klasy do klasy. Potem chyba poszedł do zawodówki na mechanika i tak zakończył edukację.

Podczas pandemii najpierw był z niego wybitny wirusolog twierdzący że to spisek całego świata, następnie stał się niepowtarzalnym specjalistą od szczepień, twierdząc że szczepionki to zło całego świata, a obecnie jest specjalistą od spraw stosunków międzynarodowych, a w szczególności przyjmowania do Polski uchodzców z Ukrainy, co jest także złe i jest spiskiem. Wszystko relacjonuje na story i wygłasza swoje mądrości w komentarzach na fanapage rządowych, postach z informacjami itd.

Myślałam zawsze, że takie trolle to założone specjalnie konta, a nie typ którego znam od 20 lat XD ciekawe ile mu płacą.

#wojna #rosja #koronawirus #ukraina #trolling
  • 9
  • 1
@Calab u jego boku dziewczyną która w gimnazjum zapowiadała się na geniusza, wygrywała wiele olimpiad naukowych, konkursów i była bardzo taka zdyscyplinowana i ogarnięta. Po skończeniu gim coś jej odwaliło, zaczęła ćpać, pić, nie skończyła żadnej szkoły średniej i pracuje w żabce xd
@Luna98x ciekawa historia o życiu. On pewnie daje jej stabilizację psychiczną. Też miałam taką znajoma. Same paski od podstawówki. Bardziej wybiegane ale jednak. Z urody przynajmniej w młodości - na stud baza 7/10. Można by rzecz człowiek wygryw. A teraz pracuje w kiosku ruchu, wygląda jak grażyna 40lvl i jest w związku z gościem 3/10.